Ievas Kerēvicas un Madonas Zaļā Meža kora koncerts Apē 1. maijā 1

Koncerta organizatori atvainojas visiem tiem, kuri bija nolēmuši apmeklēt Ievas Kerēvicas un Madonas Zaļā Meža kora koncertu  Apē 28. martā.

Savas koncertturnejas ietvaros, 28.martā, pl.11.00, Apes tautas  namā,  bija paredzēts ka viesosies Ieva Kerēvica un Zaļais Meža koris. 27. martā plkst. 21 tika saņemta ziņa, ka koncerts jāpāarceļ, jo daudzo koncertu rezultātā, soliste Ieva Kerēvica zaudējusi balsi un nav iespējams turpināt koncertēt.
Kora turnejas laikā līdz pat maijam ieplānoti vairāk nekā 20 koncerti dažādās Latvijas pilsētās un apdzīvotās vietās. Turneja turpināsies arī maijā, papildinot koncertu sarakstu ar jaunām uzstāšanās vietām, jo publikas interese par koncertiem šobrīd ir necerēti liela. Tas ļauj pamatoti cerēt, ka šī būs viena no grandiozākajām mūzikas kolektīvu turnejām pēdējo gadu laikā.

To īpaši apliecina turnejas atklāšanas koncerti Madonā, kur iepriekš ieplānotā koncerta vietā koris sniedza veselus trīs papildkoncertus, pēc koncertiem saņemot daudzas jūsmīgas atsauksmes.
Kora koncertos skan visas TV3 šova “Koru kari” laikā skatītāju iemīļotās dziesmas, kā arī gaidāmi dažādi pārsteigumi, jo Madonas Zaļais koris turnejas koncertos piedāvā ne vien klausīties dziesmās, bet arī baudīt īpaši veidotu muzikālu uzvedumu.

Televīzijas šova “Koru kari” laikā Madonas Zaļais Meža koris Ievas Kerēvicas vadībā ir kļuvis ne vien par profesionālu mūzikas kolektīvu ar apjomīgu repertuāru, bet arī par domubiedru kopu, kurus vieno gan mīlestība pret mūziku, gan „zaļās” idejas, kas tiek aktīvi popularizētas kora koncertos.

Visos koncertos koris uzstājas “dzīvajā” izpildījumā, turklāt kolektīvu pavada profesionālu mūziķu grupa, tādejādi koncertu apmeklētājiem piedāvājot pilnvērtīgu muzikālu baudījumu.

Madonas kora Latvijas koncertturneja tiek organizēta sadarbībā ar „Igo mūzikas menedžmentu” un ,,Antenu”. Biļetes joprojām uz kora koncertu iespējams iegādāties Apes tautas namā. Tālrunis uzziņām 64322274

Komentāri 1

Ievas Kerēvicas un Madonas Zaļā Meža Kora koncerts 1. maijā plkst.18.00 Turpinās biļešu iepriekšpārdošana Apes tautas namā. Cena Ls 4.00 un Ls 5.00

pirms 11 gadiem, 2010.04.16 14:19

Kultūra