Ilzenē būs ražas svētki

1.oktobrī Ilzenē norisināsies ražas svētki "No sēklas līdz ražai Ilzenē"!

No pulksten 10.00 Amatnieku laukumā noritēs Mājražotāju un Ilzenes mazpulcēnu Miķeļdienas gadatirgus. Pulskten 11.00 turpat Amatnieku laukumā svētku atklāšana un "Kūliens un maliens Amatniekos", kur tiks demostrēta labības pārstrāde senākos laikos. Uzstāsies Jaunannas deju kolektīvs, piedalīsies Ates muzeja pārstāvji, Jaunlaicenes muižas muzeja pārstāvji.

Pulksten 12.00 "Krējums Sivecos" Zemnieku saimniecībā "Siveci - 1", kur notiks piena pārstrāde visdažādākajos produktos, būs arī degustācijas. Pulksten 14.00 "Cepiens muižā" norisināsies "Dzintaros", kur tiks cepta maizīte, spēlēta spēle kopā ar Jaunlaicenes muižas muzeja pārstāvjiem un pīti grozi kopā ar Daci Brūniņu. Uzstāsies Jaunnannas deju kolektīvs.

Svētku diena noslēgsies pulksten 19.00 SKIM centrā “Dailes” pasākums "No sēklas līdz ražai Ilzenē”, kur norisināsies prezentācija par projektu "No sēklas līdz ražai Ilzenē", būs arī ražas svētku loterija. Uzstāsies Lejasciema vokālais ansamblis "Akcents", Beļavas deju kolektīvs "EGA" un grupa "Ginc&Es". Pulksten 22.00 – balle kopā ar grupu "Ginc&Es".

Pasākumu organizē biedrība "Ilzenes attīstībai" un to atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds, Alūksnes novada pašvaldība, Ilzenes pagasta pārvalde.

Kultūra