Ilzenē sporto ģimenes

Ilzenes pagastā Lieldienu laikā pirmo reizi notika ģimeņu sporta un atpūtas spēles. Piedaloties septiņām ģimenēm, šogad uzvarēja Laivu ģimene (1.vieta), Kazaiņu ģimene (2.vieta), Salmiņu ģimene (3.vieta), bet Medņu ģimene saņēma mierinājuma balvu.

“3.aprīlī Ilzenē tradicionāli notika Lieldienu zaķu skrējiens, kur šoreiz dalībnieki startēja astoņās vecuma grupās, bet pēc tam pulcējāmies centrā “Dailes” uz ģimeņu sporta un atpūtas spēlēm. Līdztekus tām notika arī šūpošanās, olu ripināšana, krāsošana un radošā darbnīca, kur varēja gatavot piespraudes un olu micītes,” stāsta Ilzenes pagasta sporta, interešu izglītības un mūžizglītības centra “Dailes” vadītāja Ina Rubene.

Lai piedalītos ģimeņu sacensībās, komandā bija jābūt vismaz četriem cilvēkiem. I.Rubene uzskaita šāgada drosminiekus – Laivu ģimeni, apvienoto Līdumnieku un Salmiņu ģimeni, Medņu ģimeni, Kazaiņu, Salmiņu, Žīguru ģimeni un komandu “Dzimtas saknes”, kur apvienojušās vairākas ģimenes.  “Mājas uzdevums bija sagatavot ģimenes prezentāciju – tās visas bija pārdomātas, “ar rozīnīti” un labi sagatavotas. Pēc tam notika sacensības dažādās atraktīvās disciplīnās, piemēram, spalvas pūšana pār volejbola tīklu, balonu pārdzīšana, veļas diena, kur vajadzēja gan izveicību, gan attapību. Finālā sacentās Laivu, Kazaiņu, Salmiņu un Medņu ģimene, metot basketbola soda metienus, veicot stafeti un citus uzdevumus,” saka I.Rubene. Noslēgumā bija apbalvošana un katru ģimeni sumināja, bet skatītāju simpātiju balvu saņēma Kazaiņu ģimene. I.Rubene pauž prieku, ka sacensības izdevās, un pateicas komandai par darbu.

Vairāk foto

Kultūra