Izdejo paaudžu deju rakstus 1

Otrās adventes priekšvakarā E.Gika Alūksnes Valsts ģimnāzijas plašā sporta zāle bija pārpilnām pilna. Cilvēki turp pulcējās dejas mīlestības vadīti, jo simtiem deju soļos tika izdejots Ilzes Līviņas 20 radošo darba gadu koncerts “Mīlestības pieskāriens paaudžu deju rakstos”.

Ilzes Līviņas vadītie kolektīvi koncertā atmirdzēja kā gaišs svētku svečturis ar pieciem vareniem stariem . Tas pirmais – mazais un draiskais sarīkojumu deju kolektīvs „Virpulītis”, tas otrais spēka un mīlestības pilnais „Jandāls”, trešais žuburs – sirmi balts, bet sirdī vienmēr jauns senioru deju kolektīvs „Vēlreiz”, ceturtais – valšu marša skaņam ziedošais E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestris un defilē dejotājas.  Līdzās visam pavisam, jauns atzars -  bērnu deju kolektīvi Alsviķos  un Ilzenē.

Katram kolektīvam ir sava nokrāsa, sava aura un savs dzīvesstāsts. I.Līviņai vienmēr pietiek iedvesmas, radošu domu, mīlestības, sirsnības un enerģijas, ko dāvāt katram kolektīvam. Visi deju kolektīvi un orķestris ir aktīvi koncertu sniedzēji tepat novada koncertos, kā arī pasākumos pārrobežā. „Virpulītis” un orķestris regulāri piedalās konkursos, kur uzrāda augstus rezultātus. Vērts pieminēt, ka I.Līviņas vadītie kolektīvi neiztrūkstoši gadu no gada bagātina  dziesmu un deju svētku koncertus.

I.Līviņas nozīmīgais devums nav ne izmērams, ne nosverams, bet pateicība un mīlestība kolektīvu vadītājai tika izteikta ziedu klēpjiem un aplausiem, kas ilgi nebeidza rimties. Lai pietiek Ilzei Līviņai radoša darba spara arī nākamajiem desmit, divdesmit, pat četrdesmit darba gadiem, bet dejotājiem jāvēl nezaudēt uzticību dejai, palikt pašdarbnieka godā un tālu  pasaulē nest Alūksnes vārdu!

Vairāk foto šeit .

Komentāri 1

cerība

Paldies Ilzei, ka voņa mums tāda ir!
Cerams , ka to beidzot novērtēja un sveica arī novada kultūras vadība.

pirms 10 gadiem, 2010.12.06 18:15

Kultūra