Jau nākošnedēļ - festivāls “Summer Season Opening” 1

Nākošnedēļ, 11.jūnijā, Alūksnes Pilssalas estrādē izskanēs  vērienīgākais vasaras brīvdabas izklaides sezonas pasākums “Summer Season Opening”. Koncertus sniegs šī brīža aktuālie mākslinieki – Samanta Tīna, grupa “Otra Puse”, Grafomāns, Fakts, Rassell un Sabīne Berezina, Oskars Deigelis. Starplaikos spēlēs Dj Gunchs, Pinky, Andrew Skroma.

Jau otro gadu visiem labas izklaides cienītājiem tiek piedāvāta iespēja atzīmēt un sagaidīt kopīgi vasaras sezonas burvīgo "atnākšanu" brīvdabas izklaides pasākumu sērijā Summer Season Opening. Cilvēki ir noilgojušies pēc siltāka laika, pēc vasaras un patīkamiem, dzestri veldzējošiem vakariem.  Par to liecina pērn aizvadītie Summer Season Opening pirmie četri pasākumi, kuri bija ļaužu pārpildīti.

Summer Season Opening pasākumu sērija piedāvā aktuālu izklaidi visas nakts garumā kopā ar šā brīža aktuāliem māksliniekiem –  dziedātāju Samantu Tīnu, grupu “Otra Puse”, Hip Hop un RnB stilā muzicējošajiem izpildītājiem Grafomānu un Faktu, kā arī talantīgo, nesen izveidoto duetu Rassell un Sabīne Berezina, kuriem koncertos savu atbalstu sniegs arīdziedātājs Oskars Deigulis.

Starp šo mākslinieku koncertšoviem pasākuma apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja kārtīgi izlocīt kājas un atklāt jauno brīvdabas deju sezonu. Par populāriem, mūsdienīgi svaigiem hitiem rūpēsies dīdžeju komanda Dj Gunchs, Pinky, Andrew Skroma.

Koncerttūri Summer Season Opening organizē Neatkarīgā Mūzikas Producentu Grupa sadarbībā ar Lielbritānijas mūzikas un producentu leiblu Hannah Records.

Jau tika ziņots, ka Anglijas mūzikas ierakstu kompānija Hannah Records vēlas uzsākt sadarbību ar kādu no Latvijas māksliniekiem.  Koncerttūres noslēgumā angļu mūzikas industrijas pārstāvji izvēlēsies sev tīkamākos māksliniekus, ar kuriem tiks noslēgts sadarbības līgums.

Piedalies konkursā un saņem ielūgumu uz festivālu šeit

Komentāri 1

Kultūra