Jaunā koncertprogramma “Kungi uzlūdz dāmas” 23.aprīlī viesosies Alūksnes Kultūras centrā

Aicinot izbaudīt mūzikas brīnumaino spēku, seši Latvijas šarmantākie kungi - Guntis Skrastiņš, Artis Robežnieks, Andris Skuja, Žoržs Siksna un Dainis Porgants, kā arī izcilais saksofona virtuozs Raivo Stašans ,uzsāk savu pavasara koncerttūri pa visu Latviju.

Koncertprogrammas “Kungi uzlūdz dāmas” solistu vārdi ir pazīstami visā Latvijā.

Guntis Skrastiņš ir aktieris un Latvijas televīzijas populārā raidījuma “Latvijas šlāgeraptauja” , tagad “Latvijas sirds dziesma” ilggadējs un atraktīvs vadītājs.

Skatītājus priecēs arī Dailes teātra dziedošais aktieris Artis Robežnieks. Viņš Dailes teātrī savas gaitas uzsāka 1996.gadā. Aktieris 2007.gadā stažējies meistarklasēs Brodvejā Amerikā.

Andra Skujas vārds mūzikas cienītājiem nav svešs un ir ļoti pazīstams. Viņš jau koncertē vairāk nekā divdesmit gadu. Paralēli dziedāšanai viņš ir kļuvis par astroloģijas doktoru, nodarbojas ar hidrudoterapiju un nekustamo īpašumu apsaimniekošanu.

Dziedātājs Žoržs Siksna savu popularitāti iemantoja jau aizvadītā gadsimta 70.gados, kad kopā ar tā laika zvaigznēm Viktoru Lapčenoku un Margaritu Vilcāni uzstājās tolaik Latvijā vienīgajā „Mikrofona” dziesmu aptaujā .

Koncertos jautrību uzturēs aktieris Dainis Porgants, kurš īpašu atpazīstamību ieguva, uzstājoties kopā ar aktieri Jāni Jarānu televīzijas raidījumā “Imanta – Babīte nepietur”. Vēlāk abi pārtapa par smieklīgām un atraktīvām večiņām – Skaidrīti Krāniņu (D.Porgants) un Mildu Nabiņu (J. Jarāns).

Dziedošos kungus ar saksofona spēli papildinās Latvijas mūzikas vēsturē pirmais akadēmiski izglītotais saksofonists Raivo Stašans.

Programmas muzikālais redaktors ir komponists Gaitis Lazdāns, kas apvienojis estrādes zelta dziesmas un ierakstījis arī vairākus pirmatskaņojumus īpaši šai programmai.

Visa radošā grupa, vēlot jums priecīgu pavasari, cer uz jauku tikšanos koncertos visā Latvijā!

Kultūra