Kāzu muzejs tagad Vecgulbenes muižā 5

Ar krāšņiem atklāšanas svētkiem Gulbenes novada Kāzu muzejs sācis darbu savā jaunajā mītnē Vecgulbenes muižas teritorijā. Daļa muzeja eksponātu būs izkārtota klētī, daļa atradīsies Mīlas namiņā.

Kāzu muzeja vadītāja Vivita Ķepse, atklājot jauno muzeja mājvietu, bilda, ka gan cilvēka dzīvē ir negaidīti pagriezieni, interesantas pieturas un ceļš iet te kalnā, te lejā, gan tāpat arī muzeja.

"Muzejs ir piedzimis Ventspils dzimtsarakstu nodaļā, ar "Rubeņu" māju saimnieka Jura atbalstu un palīdzību izveidojies Lizuma pagasta "Rubenēs", ar īpašo Vedēju salidojumu darba grupas atbalstu astoņus gadus audzis un pilnveidojies, bet tagad izgājis tautās un uz pilsētu atnācis," stāstīja V.Ķepse. Viņa pateicās gan muižas vadībai, gan visiem tiem, kas palīdzēja un bija kopā ar viņu šajās muzeja pārcelšanās dienās uz Gulbeni. V.Ķepse  atzīst, ka viņa jaunajā muzeja mājvietā jūtas labi.

"Es zinu, ka viss izdosies. Ja kaut ko dara, tad viss virzās uz priekšu. Iespējas tagad būs vēl plašākas, un galvenais, ka muzejs tagad būs tuvāk tautai," teica muzeja vadītāja.

Arī turpmāk muzejs centīsies piedāvāt interesantas programmas kāziniekiem un arī citu dzīves godu dalībniekiem, ikviens interesents tiek aicināts arī aplūkot kāzu muzeja ekspozīcijas un izstādes. Tiks organizēti jauni pasākumi, taču netiks aizmirsts arī par tradicionālajiem un popularitāti visā Latvijā ieguvušajiem pasākumiem. 

Komentāri 5

Interesants muzejs, un tagad tas būs vieglāk sasniedzams. Paldies Vivitai!

pirms 9 gadiem, 2011.11.14 17:01

es

mēs, drīzāk es tev uzlikšu kulaku zem acs muļķi malēnieti .

pirms 9 gadiem, 2011.11.14 16:31

Tomēr pietrūks zaļās zālītes...Bet gan būs labi. Arī kāzinieki vairāk izmantos.Veiksmi!

pirms 9 gadiem, 2011.11.12 08:25

Kultūra