Komēdija "Grēku kalna dēkaiņi" arī Alūksnē 1

6.augustā 19.00 Alūksnē, Pilssalas estrādē, „Muzikālais teātris 7” pulcēs skatītājus jaunai, krāsainai, dzīvespriecīgai un skanīgai komēdijai „Grēku kalna dēkaiņi”, dāvājot atpūtu, jautrību un līdzi dziedāšanas svētkus visiem teātra un dziesmu draugiem.

Krāsaini raksturi, asprātīgi dialogi, komiskas un melodramatiskas situācijas, iemīļoti komiķi, dziedātāji, aktieri un TV šovu zvaigznes, kā arī vecie labi šlāgeri no Ilmāra Dzeņa, Čikāgas piecīšu un Larisas Mondrusas repertuāra jaunā aranžējumā – tas viss gaidām Voldemāra Šoriņa sarakstītajā un režisētajā komēdijā „Grēku kalna dēkaiņi”.

Jauniestudējuma lomās iejutīsies Akvelīna Līvmane, Jānis Skanis, Jolanda Suvorova, Valters Krauze, Liene Šomase, Atis Auzāns un Oranžais koris, Mārtiņš Brūveris, Ieva Sutugova,  Gints Andžāns, māsas Legzdiņas, Voldemārs Šoriņš, Kārlis Anitens un Alberts Kivlenieks.

Muzikālā brīvdabas komēdija „Grēku kalna dēkaiņi”runā par izvēli. Katram cilvēkam dota iespēja – aizstāvēt vai iznīcināt. Būt uzbrucējam vai sargam. Graut vai celt. Vai nostāties malā un ļaut, lai viss rit savu gaitu vai strikti iestāties par vērtībām, kas sargājamas nākotnes vārdā. Kā nepieļaut godīguma, uzticības, taisnīguma un atklātības izzušanu.

Pat vismazākajā Latvijas ciematā ir savs „grēku kalns” - vieta, kur paaudzēm pulcējušies ļaudis. Grēku kalnā vienmēr bijušas labākās balles un skaistākie svētki, te tiekas romantiski mīlnieki, bezbēdīgas rotaļas triec bērni, pastaigājas pensionāri, klačiņu uzsit draugi, bet biznesa haizivis ļaužu iecienīto vietu vēlas pārvērst privātīpašumā. Tomēr katra Latvijas grēku kalna „sirds” vajadzīgos brīžos spēj pulcēt kopā visus savus dēkaiņus, lai neatdotu ciemata, pilsētas vai metropoles dvēseli ātras un melnas naudas tīkotājiem. Tieši par šādu grēku kalnu, tātad - par jebkuru Latvijas pilsētu vai ciematu, stāstīs „Muzikālā teātra 7” šīs vasaras izrāde.

Komentāri 1

annita

Pēc izrādes"Grēku kalna dēkaiņi" noskatīšanās Alūksnes estrādē devāmies uz policijas norādīto pļaviņu-autostāvvietu, kur mūs pārsteidza logā ieliktais protokols, sods par to , ka neesam samaksājuši Ls 1,- par automašīnas nolikšanu stāvvietā. Izrādās , kā pļaviņa , kur bija novietota automašīna ir maksas stāvlaukums. Tā pašvaldības policija pelna naudu uz teātra apmeklētāju rēķina, jo tas taču ir tik vienkārši. Mūsu atpūta, lai divatā noskatītos teātra izrādi biļetes izmaksāja Ls 8,- ., pašvaldību policijas uzliktais sods Ls 20,-. Kopā mūsu biļetes cena sastādīja Ls 28,- . Skumīgi, bet fakts, tā beidzās mūsu vakars.

pirms 9 gadiem, 2011.08.07 14:45

Kultūra