Koncerts kā pateicība atbalstītājiem

Sestdien, 4.decembrī, Alūksnes pilsētas tautas namā notiks šova „Latvijas Zelta talanti 2010” dalībnieku koncerts. Alūksne Latvijas turnejā iekļauta, pateicoties vienai no šova dalībniecēm – alūksnietei Amandai Bašmakovai, kas šo koncertu uzskata par iespēju pateikt paldies saviem atbalstītājiem.

„Šova laikā mani atbalstīja ļoti daudzi cilvēki, palīdzot sagatavot priekšnesumus, uzmundrinot un balsojot par mani. Koncerts ir mana iespēja pateikties par viņu sniegto atbalstu, jo bet tā es diez vai būtu tikusi tik tālu,” saka jaunā dziedātāja.

Jautāta, kas ir nozīmīgākais, ko šovs viņai devis, Amanda atklāj, ka tā ir pieredze. Tiesa, visvērtīgākā ir televīzijas radītā atpazīstamība, jo saņemti neskaitāmi piedāvājumi uzstāties. Vairums no tiem saistīti ar Rīgu, taču šova turnejas laikā tiek apmeklētas arī daudzas citas Latvijas pilsētas. Vērienīgākais pasākums, kurā Amanda tuvākajā laikā grasās uzstāties, ir Ziemassvētku koncerts Ķīpsalas hallē. Tajā viņa uz skatuves kāps kopā ar profesionāliem operas un mūziklu solistiem. „Tā man būs pilnīgi jauna pieredze, jo pirmo reizi uzstāšos kā soliste tik vērienīgā koncertā,” atzīst 13 gadus vecā jauniete, kurai Ziemassvētki ir mīļākie svētki.

Īpašs Amandai gan ir katrs koncerts, kurā viņai dota iespēja priecēt klausītājus ar savu balsi. Alūksnes pilsētas tautas nama vadītāja Sanita Bērziņa informē, ka koncerta sākums paredzēts sestdien pulksten 17.30, nevis kā bija plānots iepriekš pulksten 18.00. Bez Amandas pasākumā piedalīsies „Ielu vingrotāji”, akordeonists Jānis Jakovļevs, Elīna un Luīze, kuru talants ir dejas ar riņķiem, dejotāji Arvīds un Roberts, “beat box” grupa un citi. Tikt pie ielūgumiem uz „Latvijas Zelta talantu 2010” pasākumu Alūk­snē var arī laikraksta „Alūk­snes Ziņas” lasītāji. Atbildot uz jautājumu portālā “www.aluksniesiem.lv”, veiksmīgākie tiks pie iespējas apmeklēt koncertu par brīvu.

Kultūra