Koncerts sievietēm un mīlestībai

Alūksnes tautas namā 20.martā pulksten 16.00 būs dziedātāja Daiņa Skuteļa koncerts “Mīlas melodijas” - skaistākās dziesmas sievietei un mīlestībai.

Jaunajā koncertprogrammā, kas martā uzsāk ceļojumu pa Latvijas pilsētām, skanēs populārākās un visu paaudžu skaistākās mīlas melodijas. Tās izdziedās jaunais tenors, „zelta balss” īpašnieks Dainis Skutelis kopā ar Latvijā populārām dziedātājām Lieni Šomasi, Ievu Sutugovu, Endu, kā arī Oranžā kora meitenēm Olgu, Intu un Anitu. Koncertā skanēs temperamentīgi un maigi mīlas dueti, pasaulslaveni hīti, līdzi dziedamas latviešu melodijas un dziesmas no mūzikliem „Agrā rūsa”, „Meža gulbji”, „Mūzikas skaņas”. Visām melodijām jaunus aranžējumus veidojis muzikālais producents Atis Auzāns, savukārt režisors Voldemārs Šoriņš un horeogrāfs Alberts Kivlenieks koncertprogrammas ieceri raksturo kā lirisku mīlas stāstu, kur ar dziesmām tiks izdzīvota gan pirmā tikšanās un mīlas reibonis, gan šķiršanās sāpes un pārdzīvojums.

“Pavasaris vienmēr ir kaut kas īpašs, jo svinam svētkus, kas veltīti dabas daiļākajai rotai  - sievietei.  Un tāpēc šajā laikā plaukst skaistākās puķes, lūpās tvīkst maigākie vārdi un sirdi glāsta kvēlas melodijas... Šis koncerts būs mana dāvana visām daiļā dzimuma pārstāvēm, kuras mūs, vīriešus, ceļ, iedvesmo un atbalsta. Esmu bezgala priecīgs par doto iespēju dziesmā izteikt tās izjūtas, ko ikdienā grūti pasacīt vārdos. Tāpēc kopā ar savām burvīgajām dziesmu partnerēm nepacietīgi gaidām tikšanos ar klausītājiem klātienē,” saka D.Skutelis. Viņa dziedātās melodijas „Rīt no rīta”, „Zilā”, „Kad saule aiziet” un citas jau paguvušas ierindoties starp klausītākajām dziesmām “Latvijas Radio 2”.

Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties Alūksnes tautas namā, „Biļešu Paradīze” kasēs un internetā – “www.bilesuparadize.lv”.

Piedalies konkursā un saņem ielīgumus uz koncertu.

Kultūra