Noslēdzies fotokonkurss “Suns – mans četrkājainais draugs”

“Alūksnes Ziņu” rīkotajā fotokonkursā “Suns – mans četrkājainais draugs” 53 dalībnieki iesūtīja 136 suņu fotogrāfijas. Paldies visiem, kuri piedalījās un parādīja savu mīluļu darbus un nedarbus fotogrāfijās!

Katrs foto, tāpat kā to galvenie varoņi, ir vienreizējs un neatkārtojams, bet uzvarētājs konkursā diemžēl ir tikai viens. Saskaitot balsis, galveno balvu no veterinārās klīnikas “Labākie draugi” un dzīvnieku pārtikas ražotāja “Royal Canin” iegūst fotogrāfija, kuras autore ir Iveta Tumševica, bet galvenā varone - sunīte Ronda.

Balvas saņem arī: Laima Tiltiņa un sunīte Čiepa, Ritvars Podziņš un suņuks Rito, Lilija Kukle un malamuts Aiss. Savukārt “Alūksniešiem.lv/AlūksnesZiņas” kontā sociālajā vietnē “Facebook.com” lietotāji visvairāk balsojuši, atzīmējot ar “patīk”, par Martas Stradiņas foto ar sunīti Eiru – balva arī viņām! Visi uzvarētāji balvas var saņemt veterinārajā klīnikā “Labākie draugi”, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Bet pārsteiguma balvu no “Alūksnes Ziņu” kolektīva – Sofijas Kolinsas grāmatu “Suņu mīļu rokasgrāmata” - saņem Tīna Sloģe, kura pirmā iesūtīja fotogrāfiju konkursam ar sunīti Džesi saulrietā. Grāmatu var saņemt "Alūksnes Ziņu" redakcijā.
Apsveicam uzvarētājus!

Paldies visiem, kuri iesūtīja fotogrāfijas, kuri balsoja, kā arī “līdzjutējiem” un atbalstītājiem!

Visi konkursa dalībnieku foto šeit.

Konkursi