Piedalies fotokonkursā “Suns - mans četrkājainais draugs”! 2

16.februārī sākās Dzeltenā suņa gads. Horoskops vēsta, ka suns ir mierīgs, prātīgs, uzticīgs, draudzīgs un godīgs dzīvnieks, kurš, kā zināms, nemēdz sēdēt mierā - viņš visu gadu modri sargā mūsu labklājību.

Tieši tādēļ laikraksts “Alūksnes Ziņas” un portāls “Alūksniešiem.lv” kopā ar Alūksnes veterināro klīniku ”Labākie Draugi” un dzīvnieku pārtikas ražotāju “Royal Canin” aicina piedalīties fotokonkursā “Suns - mans četrkājainais draugs”.

Aicinām sūtīt sava astainā drauga (šoreiz tikai suņa) foto kopā ar nelielu stāstu par sava mīluļa darbiem vai nedarbiem uz e-pastu „[email protected]”, un, iespējams, iegūsiet kādu no balvām.

Visinteresantākā foto un stāsta autors, ko izvērtēs veterinārās klīnikas “Labākie Draugi” un “Alūksnes Ziņu” kolektīvi, saņems dzīvnieku pārtiku no “Royal Canin”, bet “Alūksniešiem.lv/AlūksnesZiņas” kontā sociālajā vietnē “Facebook.com” visvairāk balsu saņēmušā foto īpašnieks tiks pie pārsteiguma balvas no veterinārās klīnikas “Labākie Draugi”.

Foto gaidām līdz 25.martam.

Komentāri 2

tiki-taki

Nu nē!
Te ir vairākas bezgala burvīgas bildes un sunīši visi tik mīļi un jauki... Vajadzētu vairākas balvas. Es nevaru izšķirties, nebalsošu vispār.

pirms 3 gadiem, 2018.02.28 10:51

batukova.rudite

Sunìši katram saimniekam visskaistākie.Tikai žēl ka neviens lasītājs skatītàjs nebalso.Man patīk sunītis kas guļ un mēdas.

pirms 3 gadiem, 2018.03.06 17:54

Konkursi