Krūmiņu ģimene - pusfinālā

Krūmiņu ģimene no Alūksnes šovā "Dziedošās ģimenes" iztur līdz galam

Krūmiņu ģimene no Alūksnes svētdien LNT šovā "Dziedošās ģimenes", parādot pārliecinošu un skanīgu sniegumu, kārtējo reizi iekaroja skatītāju simpātijas un izcīnīja iespēju piedalīties šova pusfinālā kopā ar Uškānu, Zaļkalniņu un Ņikonovu ģimeni.

Svētdien ģimenes bija sarūpējušas īpaši patriotisku koncertu, izpildot sava reģiona, novada skaistākās dziesmas un sev iemīļotu dziesmu no jau esošā repertuāra. Krūmiņu ģimene izpildīja dziesmu "Vecās pils torņi". Par tās sižetu žūrija, īpaši Katrīne Pasternaka, izteicās ļoti kritiski, paužot neizpratni. Z.Krūmiņš uzsver - sākotnēji šova rīkotāji esot rosinājuši sagatavot Vidzemes reģionā maz zināmu dziesmu, ko dzied tikai šajā reģionā, bet beigās izrādījās, ka tematika ir sašaurināta par savu novadu. "Dziesmu "Vecās pils torņi" kopā ar Andri Mičuli mēs dziedam jau 20 gadus, bet autors patiesi tai nebija zināms. Pils tematiku izvēlējāmies, sasaistot to ar tautas mantojuma saglabāšanas tematiku," stāsta Z.Krūmiņš.

Krūmiņi vērtē - "Dziedošās ģimenes" ir šovs ar dažādiem šova elementiem no rīkotāju puses, ko nav Krūmiņu ģimenes spēkos ietekmēt. "Žūrija mums neizsaka kritiku par nekvalitatīvu dziedājumu vai muzicēšanu, izmantojot dažādus mūzikas instrumentus. Tiklīdz izdomājam dziesmai teatrālu scenāriju, ne vienmēr visiem patīk. Mums labāk padodas patriotiskas, tautiskas dziesmas - ja izpildām ko citu, žūrija neizprot," secina Krūmiņi. Zigmārs un Inese uzsver, ka šova laikā ir sadraudzējušies ar teju visām ģimenēm, bet īpaši - ar Baumaņiem, Brūveriem, Ņikonoviem, Uškāniem.

Krūmiņu ģimene šovā būs līdz galam, jo pusfināla raidījumā viņiem ir jāpiedalās ar jaunu priekšnesumu pēc brīvas izvēles, bet finālā ir obligāti jābūt klāt visām ģimenēm. Inese un Zigmārs uzsver - to visu nevarētu paveikt bez atbalstītājiem. Krūmiņu ģimene saka lielu paldies visiem, kas par viņiem līdz šim ir balsojuši.

(Vairāk lasiet 17.novembra "Alūksnes Ziņās" vai par maksu portālā.)

Kultūra