“Labvēlīgais tips” aicina uz koncertu Vecgulbenē 4

Grupa “Labvēlīgais tips” gatavojas savai tradicionālajai pavasara koncertturnejai, ko 4.aprīlī atklās Vecgulbenes muižā.

Grupas “Labvēlīgais tips” pārstāve Inita Zīmele atklāj, ka koncerta programma sastāvēs no daudziem pirmatskaņojumiem, kuri pat Rīgā vēl nav atskaņoti, jo pašlaik notiek intensīvs darbs pie jaunā albuma veidošanas. “Grupas mūziķi ir pārliecināti - jaunas dziesmas vispirms labāk nodot vērtēšanai klausītājiem un tikai pēc tam iekļaut albumā. Līdz ar to šā koncerta apmeklētājiem būs unikāla iespēja un liela atbildība noteikt, kuras jaunās dziesmas ir pietiekami labas, lai tiktu iekļautas gaidāmajā albumā. Piemēram, janvārī radio ēteros jau izskanēja grupas singls “Čiekurs - egles dēls” no gaidāmā albuma, kas uzreiz kļuva par klausītāju hītu un tāds ir joprojām,” stāsta I.Zīmele. Koncerts Vecgulbenes muižā sāksies pulksten 19.00 un noritēs divās daļās. “Jāpiebilst, ka katra grupas uzstāšanās tiek pārvērsta par savdabīgu šovu uz skatuves, kurā iesaistās ne tikai mākslinieki, bet nereti arī skatītāji. Protams, neizpaliks arī joki,” sola I.Zīmele. Šopavasar koncertturnejas laikā grupa uzstāsies arī Ventspilī, Jelgavā, Valmierā un Kazdangā.  Šogad grupa “Labvēlīgais tips” plānojusi iesaistīties arī sev neierastā projektā, kāpjot uz Nacionālā teātra skatuves kopā ar žurku Kornēliju slavenās izrādes šīs sezonas versijā „Teātra žurka jeb Kornēlijas inovācijas”.

Komentāri 4

Mikrofons

Vai galva durvīs iespiesta, ka dzīvās mūzikas izpildītājus sauc par haltūristiem? Lai nu ko pārmest, bet nejau izpildījuma kvalitāti...
Varbūt klausieties vien tālāk savus Kaķu korus un zvaigzņu akadēmijas un nerunājiet par lietām, par kurām jums nav ne mazākās saprašanas.
Haltūristi vai zinies...

pirms 11 gadiem, 2010.03.18 16:31

Kojots

Biju uz viņu koncenturtu Māriņkalnā, ļoti labs. Bija viss sastāvs un spēlēja no sirds, nebija nekā no uzpūtīgiem pilsētniekiem, kas ir atbraukuši uz laukiem. Un pēc haltūras tur vispār nekas neizskatījās. Ticu, ka arī Vecgulbenes muižā viss būs labi

pirms 11 gadiem, 2010.03.18 15:08

Kultūra