Lauris Dzelzītis meklēs ideālo līgavu Alūksnē

Turpinot pētījumus stand-up komēdijas žanrā, izrāžu apvienība “Panna” 16.janvārī ar izrādi “Līgavainis” dosies uz Alūksni. Izrādē tipisku vīrieša attieksmi pret mīlestības un kāzu savstarpējo sakarību izdzīvos viens no iekārojamākajiem vecpuišiem - aktieris Lauris Dzelzītis.

Kāda būtu patiesi brīnišķīga pasaule? Ja tajā valdītu miers un... visi cilvēki apprecētos! Lūk, tā patiešām būtu laimīga pasaule! Tad kāpēc mēs īstas jūtas gribam apstiprināt ar priekškaramo atslēgu pie tilta margām? Kāpēc mums šķiet, ka jebkurš cilvēks, ko bieži redzam televīzijas ekrānā, ir mūsu mīlestības vērts? Tā, it kā kāzu kleita būtu vienīgais gaišais cerības stars tumsas valstībā unbaltais mutautiņš uzvalka kabatā - vienīgais gaišais plankums tuneļa galā. Un, ja pēkšņi vēl uzrodas kāds simts svešu, smaidīgu cilvēku, kas izrādās tavi kāzu viesi!? Tas ir sākums vai gals?!

Izrādes varonis, kura ādā iejutīsies aktieris L.Dzelzītis, un izrādes veidotāji - režisors Juris Rijnieks un lugas autors Uģis Segliņš piedāvā savu atbildi.

Izrāde Alūksnes pilsētas Tautas namā būs skatāma 16.janvārī pulksten 19.00.

Piedalies konkursā un saņem ielūgumus uz izrādi!

Kultūra