„Liepna no putna lidojuma” – piekto reizi! 4

Sadarbībā ar Alūksnes novada pašvaldību, Liepnas pagasta zemniekiem un citiem gaisa balonu sporta atbalstītājiem, kā arī pateicoties Liepnas ļaudīm šogad notiks piektais gaisa balonu festivāls „Liepna no putna lidojuma”.

Festivāla ietvaros Liepnā un Alūksnē viesosies 5 vai 6 gaisa baloni no sporta klubiem „99 Gaisa baloni”, „Airkargo” un gaisa balons ar LMT komandu, informē pasākuma organizatore Liene Stabinge. Plānoti 3 lidojumi - 9. septembra vakarā un 10. septembra rītā Liepnas apkaimē, bet 10. septembra vakarā - Alūksnes pilsētas apkaimē, labvēlīgos laika apstākļos arī vakara spīdēšana, kam vieta vēl tiks precizēta un saskaņota ar pašvaldību.

"Šis būs jubilejas festivāls, tāpēc visa darba grupa, kas pašreiz čakli strādā, lai uzņemtu viesus, ļoti cer uz vislabvēlīgākajiem laika apstākļiem, lai pēc iespējas vairāk Alūksnes novada iedzīvotāju un viesu varētu vērot krāsaino gaisa „burbuļu” parādi debesīs," teic L.Stabinge.

Ja kāds vēlas atbalstīt gaisa balonu sporta attīstību un festivālu, varat sazināties ar pasākuma organizatori Lieni Stabingi (+37126239272). "Sekojiet precīzākai informācijai tuvāk festivāla laikam un turiet īkšķus par lidojumiem labvēlīgu laiku. Uz tikšanos Liepnas un Alūksnes debesīs!" L.Stabinge.

Komentāri 4

nnnnnnn

Tu tiešām esi losis. Varbūt tu gribi sievasmāti redzēt aukstu ,bet balons var pacelties augstu. Mācies ābeci, ''asprāti''! - auGstu!

pirms 9 gadiem, 2011.08.29 10:54

vienkārš losis

es gribu sievas mātei uzdāvināt šo lidojumu un ja var tad tā ļoti aukstu var sarunāt,par naudu nav problēmas.

pirms 9 gadiem, 2011.08.27 08:11

Sazinieties ar Lieni Stabingi, viņa Jums visu sīki izstāstīs...

pirms 9 gadiem, 2011.08.26 13:40

vienkārš cilvēks

Piem, ja gribu dēlam uzdāvināt lidojumu, vai tas ir iespējams un cik tas maksā?

pirms 9 gadiem, 2011.08.25 22:34

Kultūra