Liepnā un Alūksnē salidos gaisa baloni 4

Šoruden Liepnā un Alūksnē atkal būs gaisa balonu festivāls “Liepna no putna lidojuma”. Gaisa baloni mūs priecēs jau šīs nedēļas nogalē.


“Piektdien, 5.septembrī, Liepnas centrā ir paredzēta gaisa balonu nakts spīdēšana. Sestdien, 6.septembrī, būs rīta lidojums Liepnā, pēcpusdienā ir pārbrauciens uz Alūksni. Tur sakarā ar Bānīša svētkiem pulksten 17.30 plānots gaisa balonu lidojums pāri Alūksnei, savukārt pulksten 21.30 – balonu vakara spīdēšana stacijas laukumā. Bet svētdien būs rīta lidojums Liepnā,” stāsta viena no festivāla organizatorēm Liene Stabinge.

Viņa atklāj, ka gaida ierodamies gaisa balonu “Elvi” (pilots Kaspars Stāmurs), otru gaisa balonu “Elvi” (pilots Arnis Miķelsons) un jauno gaisa balonu “Globuss”, kuru pilotē Indulis Blūms (līdz šim viņš arī Liepnas festivālā piedalījās ar gaisa balonu “Airkargo”).

“”Globuss” ir viens no Latvijā šobrīd jaunākajiem gaisa baloniem – kā liela zemeslode! Plānots, ka ieradīsies vēl kāds pilots no Latvijas un viens pilots pat no Krievijas,” saka L.Stabinge.

Protams, balonu lidojumi notiks tikai labvēlīgos laika apstākļos.

Komentāri 4

!

Cerams, ka lidojums pāri Alūksnei notiks. Gaidu!

pirms 6 gadiem, 2014.09.05 12:37

.....

Ar gaisa balonu būs iespējams arī citiem palidot vai tikai tie piloti vieni lidināsies?

pirms 6 gadiem, 2014.09.05 16:19

Liepna

Bija prieks censties!

pirms 6 gadiem, 2014.09.08 01:23

Kultūra