Lindoras gadatirgu iecienījuši pārdevēji un pircēji arī no Alūksnes un Apes novada 5

Lindorā ik gadu 28.oktobrī (neatkarīgi, kurā nedēļas dienā šis datums iekrīt) notiek lielais gadatirgus, kuru iecienījuši ne tikai tirgotāji un pircēji no Igaunijas un  Krievijas, bet arī mūsu pašmāju Alūksnes un Apes novada cilvēki. Viņi šurp dodas gan kā tirgotāji, gan kā pircēji.

Šoreiz no Apes novada tirdziņā piedalījās arī Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas audzēkņi ar skolotāju Ilzi Celenbergu vadībā. Jaunieši rada garšīgus un dabīgus produktus “Junior Achievement – Young Enterprise Latvija” programmas ietvaros. 

Skolēnu izveidotajam mācību uzņēmumam ir iespējams piedalīties gadatirgos un festivālos, kur uzņēmumam ir iespēja prezentēt un pārdot savus produktus. Tad, kad mācību gads tuvosies beigām, uzņēmums būs jālikvidē. Tas nozīmē, ka uzņēmuma darbības laiks būs beidzies. Tad skolēnu mācību uzņēmumam ir jāsagatavo likvidācijas dokumenti. Šis ir otrais gads, kurā visas Apes novada vidusskolas ieaistījušās “Junior Achievement – Young Enterprise Latvija” programmā.

Lindoras tirdziņā ik gadu ir ļoti plašs sortiments un katrs var atrast sev ko tīkamu, jo netrūkst arī dažādu oriģinālu preču.

Komentāri 5

Alexa

Kāpēc tad nekur nereklamē, kāpēc nav info? Pirmoreiz dzirdu, ka tāds ir bijis, un ka tādi notiek :( Būtu vakar aizbraukusi :(

pirms 6 gadiem, 2014.10.29 13:51

ņu ņu

kāpēc, kāpēc?
http://aluksniesiem.diena.lv/kultura-un-izklaide/lindoras-tirgus-simtgadiga-tradicija-turpinas-1941

pirms 6 gadiem, 2014.10.29 17:24

Rrr

Kas ko reklamēt, Igauņu gadatirgus, kam ir interese, visus tur redzēju, katru gadu, jau n gadus notiek vienā un tanī pašā datumā 28. oktobrī, tik pat interesants ir Valkas -Valgas tirgus, kultūras programma tur daudz vēl spēcīgāka, interesēties vajag, palasīt brāļu igauņu web lapās arī kko, ne dzimtās vien..., ne tādi pasākumi vien notiek, te pat aiz tuvejās robežas, decembrī pat ir ko redzēt...

pirms 6 gadiem, 2014.10.29 22:15

Kultūra