Lustinās “Septiņi vecpuiši”

Alūksnes Pilssalas estrādē 20.augustā pulksten 19.00 skatītājus lustinās un kutinās ar dziesmām, komiskām situācijām, spilgtiem un ilgi prātā paliekošiem tēliem muzikālā komēdija “Septiņi vecpuiši”.

Dzīvespriecīgo stāstu izdzīvos Latvijā populāri aktieri un komiķi – Rihards Lepers, Mārtiņš Vilsons (vai Juris Strenga), Gunārs Placēns, Āris Rozentāls, Jānis Jarāns, Dainis Porgants, Jānis Kirmuška, Imants Vekmanis un vienīgā dāma vecpuišu kolektīvā Ginta Krievkalna (vai Jūlija Ļaha). Par muzikālo pavadījumu rūpēsies taustiņu virtuozs Gints Žilinskis. M.Vilsons par izrādi teic, ka bez krietnuma un mīlestības latviešu tauta nevar pastāvēt - smalks humors ir zelta vērts!

Izrāde ir turpinājums jau vairāku tūkstošu skatītāju zināmajam iestudējumam “Septiņas vecmeitas”, kas tika iestudēta pagājušā vasarā. Vai tā ir likteņa ironija vai vienkārši nejauša sakritība, bet līdzīgi kā iepriekš minētajā izrādē – kādā pansijā, kuras iemītnieki šoreiz ir vīrieši, strādā gados jauna un skaista meitene. Aizņemta ar mācībām augstskolā un darbu pansijā, meitene atstājusi novārtā savu privāto dzīvi, kuru šarmanti kungi ar spilgtām rakstura iezīmēm apņemas nokārtot. Skatītāji izjutīs īstu jautrību, vērojot, kā vecpuišiem veiksies savedēju lomā. “Gadi un laikmeti mainās, bet cilvēku pārdzīvojumi, problēmas un attiecības paliek nemainīgas. Lai kāds būtu laikmets, bez mīlestības cilvēki nevar izdzīvot,” atzīst R.Lepers.

“RaCoco teātra” izrādi “Septiņi vecpuiši” baudāmu radījuši režisors Ivars Lūsis, tērpu māksliniece Jūlija Ļaha, horeogrāfe Ieva Biteniece, muzikālā repetitore Ginta Krievkalna. “RaCoco teātris” līdz šim sniedzis prieku gan lieliem, gan maziem skatītājiem ar Latvijā pazīstamām izrādēm “Sniegbaltītes skola”, “Mana kaķa dienasgrāmata”, “Sieviņa uz stundu vai kafija diviem”, “Septiņas vecmeitas”, “Dzejnieks, Mūza un Sargeņģelis”, kas priecējušas skatītājus arī Alūksnē.

Kultūra