Mācīsies veidot konfekšu pušķus

Šonedēļ Alsviķu kultūras namā ikviens aicināts uz nodarbībām “Konfekšu pušķu veidošana”, ko vadīs Alsviķu pagasta iedzīvotājas Anita Rappa un Gunta Ziņģe.

“Tiem, kas vēlas piedalīties, jāsarūpē konfektes – vismaz 20, no kā veidot pušķi, līdzi jāņem šķēres un līmes pistole (ja ir, bet nav obligāti). A.Rappa mācīs, kā ar minimāliem līdzekļiem panākt maksimālu rezultātu un izveidot krāšņu pušķi. A.Rappa šīs prasmes apguvusi pašmācības ceļā, ikdienā viņa strādā Strautiņu bērnudārzā “Zemenīte”. Konfekšu pušķi tiks veidoti 24., 26. 28.septembrī pulksten 18.00 Alsviķu kultūras namā,” stāsta Alsviķu kultūras nama vadītāja Marina Ramane.

Aktivitātes notiek Hipotēku un zemes bankas klientu kluba “Mēs paši” projektu konkursa gaitā, jo Alsviķu kultūras nams guva atbalstu projektam “Radošo prasmju klubiņš savam un citu priekam”. Pirmās nodarbības augusta beigās par ziedu pušķu veidošanu apmeklēja aptuveni 30 interesenti. M.Ramane norāda, ka par nodarbībām interesējas arī alūksnieši un apenieši, aktīvi tās apmeklē Alsviķu iedzīvotāji. Drīzumā gaidāmas arī vēl citas aktivitātes.

Kultūra