Madonā būs „Ģitāristu sesija”

No 24.marta līdz 29.martam Madonā jau 16. reizi tiks organizēts muzikālais pasākums „Ģitāristu sesija", informē pasākuma galvenais organizators Imants Pulkstenis.

"Ģitāristu sesija" ir starptautisks pasākums, kurā var piedalīties ikviens, kurš vēlas pilnveidot un attīstīt savas muzikālās prasmes un dotības kādā no piecām piedāvātajām grupām – ģitāristiem, basģitāristiem, bundziniekiem, taustiņinstrumentālistiem un vokālistiem, skaidro Pulkstenis. Pieteikšanās uz sesiju rit pilnā sparā līdz 10.martam.

Sesijas piecu dienu laikā dalībniekiem būs iespēja piedalīties pieaicinātu profesionāļu vadītās meistarklasēs un apmācībās. „Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, arī šogad nodarbības tiks dalītas tematiskās grupās, atsevišķi ģitāristiem, basģitāristiem, bundziniekiem, taustiņinstrumentālistiem un vokālistiem, kā arī, piedāvāta kombinētās grupas apmācība. Ja, piemēram, kāda rok grupa vēlas braukt un piedalīties, ar viņiem strādās gan kā ar grupu, gan, protams, var arī katru dalībnieku atsevišķi, stāsta pasākuma organizators.

Papildus vairāk kā 30 mācību nodarbībām - meistarklasēm, dalībnieki varēs piedalīties arī koncertos un individuālas meistarības konkursos, tradīcija ir pārgājiens pie dabas – relax tūre. Kā uzsver „Ģitāristu sesijas” galvenais organizators, tradīcijas un interese dzīvās mūzikas svētkos ir jamsession pasākumi vakaros, kur jauniešiem tiks dota iespēja improvizēt kopā ar meistariem un atzītiem profesionāļiem. Veidojot programmu, šogad lielāks akcents tiks veltīts elektroniskajai mūzikai, kuru pārstāv Kaspars Ansons, Toms Auniņš, Anna Ķirse, grupa Karmafree un citi. Tiek veidots buklets. Pirmo reizi sesijas nodarbības tiek aicināti vecāki un tas būs 29. martā pirms noslēguma koncerta.

Kultūra