Maestro Raimonds Pauls Alūksnē! 7

Maestro Raimonds Pauls kopā ar ceremonijorķestri „Miers un Bērziņš” Alūksnes Pilssalas estrādi pieskandēs piektdien, 13.jūlijā, pulksten 19.00. Galvenie dziedātāji būs Dailes teātra talantīgie un pieredzējušie aktieri Harijs Spanovskis, Jānis Paukštello un Andris Bērziņš, pie klavierēm, protams, pats Raimonds Pauls!

“Miers un Bērziņš” ir Raimonda Paula jaunā dziesmu programma, kas rakstīta Dailes teātra aktieru trio - nenopietni ēverģēlīgs skatījums uz mūsu dzīvi orķestra pavadījumā. Pats maestro teic: „Latviešu roks visiem ir apnicis, un es atcerējos, ka serbiem ir ļoti labs sastāvs - kāzu un bēru orķestris. Mēs mēģinājām kaut ko līdzīgu izdarīt - šajā drūmajā laikā vienkārši cilvēkiem uzlabot garastāvokli. Mūzika tā arī taisīta ar smaidu par visu kaut ko. Šodien jau tikai ar smaidu var izdzīvot, citādāk jau nemaz nevar.”

Ceremonijorķestra “Miers un Bērziņš” instrumentālajā daļā apvienoti spoži spēki no “Mirāžas” džeza orķestra - Lauris Amantovs (trombons, tenors), Normunds Piesis (trompete), Jānis Amantovs (trompete), Raivo Stašans (saksofons) un Indriķis Veitners (klarnete), kā arī Nacionālā simfoniskā orķestra mūziķis Roberts Brants (tuba), dzīvespriecīgais dziedātājs un akordeonists no Somijas Marko Ojala, ļoti pieredzējušais sitamo instrumentu mūziķis Māris Briežkalns un visu šo spilgto aranžējumu autors Ainārs Vilde (alts).

Komentāri 7

Beard

Japp, Amantovi ir muuseejie. Maestro un muuzikju deelj labpraat aizietu... ja to "dziedosho" aktieru tur nebuutu.

pirms 9 gadiem, 2012.07.11 12:35

k

tie Amantovi vai tik nav mūsējie, alūksnieši?

pirms 9 gadiem, 2012.07.11 11:01

zb

Nu nafig piektdien??
kāpēc darba dienā?
Sestdien vai tad nevarēja ??????

pirms 9 gadiem, 2012.07.10 21:00

Voldis

Miers un bērziņš! Kāpjat nu nost no skatuves vecie āksti.

pirms 9 gadiem, 2012.07.10 13:28

Kultūra