Mājsaimnieču olimpiādē piedalās arī alūksniete

Sestdien, 22. martā, Rīgā, tirdzniecības centrā "Spice Home", notika ikgadējā Mājsaimnieču olimpiāde, kas pulcēja teju 150 šarmantas un iznesīgas dāmas, viņu vidū arī alūksniete Monta Krievāne ar savu meitiņu Alisi. Par to informē Sabiedrisko attiecību aģentūras speciāliste Maija Trikule.

Titulu Sievišķīgākā mājsaimniece ieguva jaunā māmiņa no Jelgavas Elīna Briģe, kura šobrīd ikdienā piekopj visus īstenas mājsaimnieces pienākumus.

M.Trikule stāsta, ka, lai pretendētu uz galveno balvu, olimpiādes dalībniecēm divu stundu laikā pēc iespējas labāk bija jāpaveic astoņi veikalu un sadarbības partneru sagatavotie pārbaudījumi. Turklāt nevis vienkārši jāpaveic, bet jādara to šarmanti un iznesīgi, jo vērīga žūrija vērtēja pretendentes dažādās nominācijās un apbalvoja atbilstošākās.

"Dāmas uzdevumu veikšanā iedrošināja un uzraudzīja atraktīvi kungi - pavārs Mārtiņš Sirmais, itāļu izcelsmes mūziķis Roberto Meloni, aktieris un režisors Intars Rešetins, kā arī slavenu dāmu plejāde – daiļā dzimuma žūrijas pārstāves: aktrise Ieva Aleksandrova - Eklone, Māmiņu Kluba vadītāja un TV personība Kristīne Virsnīte, interjera dizainere Zane Skalberga, mamma, gardēde un TV seja Gundega Skudriņa un, protams, sievišķīgā Spices vadītāja Iveta Lāce. Savukārt Olimpiādi vadīja kolorīts pāris – populāri TV cilvēki: supermamma Liene Bērziņa un jaunais tētis Māris Grigalis," stāsta M.Trikule.

Pasākuma galveno balvu – 500 eiro vērtu American Express Gold® karti pirkumiem Spice Home kopā ar interjera dizaineri Zani Skalbergu un titulu Sievišķīgākā mājsaimniece 2014 ieguva Elīna Briģe. Spice Home simpātiju balvu ieguva Iveta Safranoviča. Veikala Jysk Gudrās pircējas balvu ieguva Arta Pavlovska. Par Rito Fotogēniskāko mājsaimnieci tika atzīta Elīna Tāre. Nominācijā Deserta meistare uzvarēja un balvā Rasa produktu grozu saņēma Laima Kubliņa. Nominācijā Odziņa un balvā Douglas produktus ieguva Baiba Burkēviča. Par Alandeko un Monton Modīgāko mājsaimnieci tika atzīta Agnese Skovronska. Nominācijā Veiksminiece uzvarēja Irina Hortjunova-Ežerskite, iegūstot dāvanas no Dobeles Dzirnavnieka un Nakts mēbelēm. Par Virtuves mākslinieci tika atzīta Inese Beļtjukova iegūstot balvas no Iecavnieka un Otilie Home. Enerģiskās mājsaimniece titulu ieguva un ķerru pilnu ar Dasukker cukuru saņēma Ance Jēkabsone.

Kultūra