Mākslas simpozijā Zvārtavā piedalās 25 mākslinieki no astoņām valstīm 1

Latvijas mākslinieku savienības Starptautiskajā mākslas un izglītības centrā – Zvārtavas pilī - no 17.jūnija līdz 28. jūnijam norisināsies starptautisks mākslas radošais simpozijs „Dialogs 2014”, par to informē simpozija kuratore Ženija Loginova.

Viņa stāsta, ka simpoziju organizē Latvijas Mākslas akadēmija un Latvijas Mākslinieku savienība. Tā mērķis ir uzturēt kontaktus  un veicināt sadarbību starp dažādu valstu mākslas augstskolām, pilnveidot savu profesionālo līmeni, gūt jaunus impulsus radošam darbam un stimulu meklēt jaunas idejas pedagoģiskajā darbā.

"Šogad simpozijā piedalās 25 mākslinieki - no Polijas, Amerikas, Turcijas, Vācijas, Lietuvas, Krievijas, Taizemes un Latvijas. Latvijas Mākslinieku savienība atbalsta studentus, kuriem ir iespēja piedalīties meistarklases nodarbībās. Zvārtavas pilī simpozija dalībnieki paralēli individuālajai radošajai  programmai un gleznošanai plenērā varēs strādāt Ineses Brants porcelāna apgleznošanas darbnīcā. Viesu diena, kad visi interesenti simpozija dalībnieku veikumu varēs aplūkot Zvārtavas pilī, ir plānota 27.jūnijā, bet simpozija noslēguma izstādi atklās 28.jūnijā Rīgā, galerijā "Apsīda", Konventa sētā," stāsta Ž.Loginova.

Komentāri 1

a

vai ekskursanti drīkst arī skatīties, kā mākslinieki strādā, vai tikai 27. jūnijā braukt uz viesu dienu?

pirms 6 gadiem, 2014.06.21 12:51

Kultūra