Māriņkalnā koncertēs “Labvēlīgais tips” 3

Romantiski un jautri Valentīna dienas svētki solās būt Māriņkalna tautas namā. Tur 13.februāra vakarā koncertu “Eņģelīts pa gaisu trauc, visus šodien mīlēt sauc” sniegs Latvijā iemīļotā un populārā grupa “Labvēlīgais tips”.

Grupas ģitārists Ģirts Lūsis informē, ka koncerts sastāvēs no divām daļām un koncerta kopējais ilgums plānots apmēram divas stundas. “Būs dzirdamas dziesmas no jaunā albuma, ko izdosim 1.aprīlī, tāpat arī izpildīsim dziesmas no koncertprogrammas “Līzespasta Disnejlenda”, ko pērnajā rudenī varēja dzirdēt lielajā šovā „Arēnā Rīga”, stāsta mākslinieks un atklāj, ka neizpaliks arī visu laiku labāko grupas dziesmu skandēšana un , iespējams, pat kāda pirmatskaņojuma izpildīšana. Kas tā varētu būt par dziesmu, līdz pat koncertam būs noslēpums. Ģ.Lūsis atklāj, ka pie Alūksnes puses ļaudīm vienmēr dodas muzicēt ar prieku, jo šeit publika esot atsaucīga un aktīva. “Alūksnes publika mums ir zināma, jo jau daudzus gadus Alūksnē uzstājamies nakts ballē pēc vasaras festivāla “Dziesma manai paaudzei”. Ja citkārt mūsu fani nevar sagaidīt mūsu nakts uzstāšanos, tad jāatgādina, ka koncerts Māriņkalnā ir lieliska iespēja beidzot dzirdēt mūs vakara pasākumā,” smej Ģ.Lūsis. “Labvēlīgais tips” koncerta apmeklētājiem sola lielisku vakaru un jauku noskaņojumu.

Komentāri 3

actiņa

Pasākumu organizatori paši varētu aktīvāk informēt par saviem pasākumiem, tad arī par tiem rakstīs - gan vairāk, gan daudzpusīgāk, gan ... Turklāt nav jau tā, ka raksta tikai par Māriņkalna tautas namu!!!

pirms 11 gadiem, 2010.02.08 17:39

apmeklētāja

Raksta jau tikai par tiem, par kuriem ir ko rakstīt, kas kaut ko dara un var izdarīt. Arī
"Labvēlīgā tipa" koncerts Alūksnes pusē ir gana nozīmīgs un jauks pasākums. Domājams apmeklētāju netrūks

pirms 11 gadiem, 2010.02.08 16:38

smaids

Patiess prieks, ka Māriņkalā atjaunotajās, izremontētajās telpās notikumi, notikumi, notikumi...bet vai žurnālistiem pašiem neliekas, ka šādi, katrā avīzes numurā reklamējot Māriņkalna pasākumus, pārējo pagastu tautas namu organizētajiem pasākumiem tiek nodarīts pāri? Rakstiet par visiem! Par to, kas notiek Zeltiņos, Anna, Jaunannā, Pededzē u.t.t. Lai lasītājaiem tiek vispusīga iformācija, ne tikai par atsevišķu tautas namu.
Tā nav nenovīdība, nedz skaudība, jo Māriņkalna nams šobrīd patiešām ir jauks un skaists. Arī notikušie pasākumi jauki, bet rakstīt vajag par visiem!

pirms 11 gadiem, 2010.02.08 15:38

Kultūra