Mazo vokālistu konkurss “Cālis” notiks Mātes dienā

Svētdien, 8. maijā pulksten 13.00 Alūksnes Kultūras centra Lielajā zālē notiks visām māmiņām veltītais Alūksnes novada mazo vokālistu konkurss “Cālis 2016”, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Konkursā piedalīsies 27 mazie dziedātāji vecumā no 3 līdz 6 gadiem. Viņi pārstāvēs Alūksni, kā arī Malienas, Ziemera, Jaunalūksnes, Alsviķu, Mālupes, Jaunannas un Veclaicenes pagastus. Aicinām konkursu apmeklēt arī ikvienu interesentu, lai justu līdzi mazajiem dziedātājiem, kuri ar savām skanīgajām balsīm priecēs tieši Mātes dienā. Ieeja ir bez maksas.

Jauno vokālistu sniegumu vērtēs žūrija, kuras sastāvā būs mūzikas skolotāja no Apes novadā, bērnu un pieaugušo koru un ansambļu vadītāja Sandra Oto, mūzikas skolotāja no Gulbenes novada Lejasciema, koru un ansambļu vadītāja Ineta Maltavniece un mūziķis, komponists, ģitārspēles un dziedāšanas skolotājs, Madonas Bērnu un jauniešu centra estrādes mūzikas studijas un grupas “Bruģis” vadītājs Edmunds Vestmanis. Savukārt konkursa norisi vadīs un līdzi dziedās “Teātris un ES” aktieri Gerda Dinsberga un Armands Ekštets.

Kultūra