Mazos vokālistus aicina pieteikt konkursam "Cālis 2014" 2

Alsviķu kultūras namā 11.maijā notiks Alūksnes novada mazo vokālistu konkurss „Cālis 2014”. Par to informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Viņa stāsta, ka konkursā, ko rīko Alūksnes novada pašvaldības kultūras un sporta nodaļa sadarbībā ar Alsviķu kultūras namu, var piedalīties pirmsskolas vecuma solisti no 2  līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot). Dalībniekus konkursam var izvirzīt pārvalžu un pilsētas konkursu „Cālis 2014” žūrijas, bet, ja pārvalde vai pilsēta konkursu nerīko, bērnu piesaka vecāki vai muzikālais pedagogs.

"Mazajam vokālistam repertuārā jāiekļauj divas dziesmas pēc brīvas izvēles, atbilstīgi izpildītāja vecumam un balss spējām," norāda speciāliste.

Novada mazo vokālistu sniegumu vērtēs organizatoru uzaicināta žūrijas komisija, piešķirot galveno nomināciju „Alūksnes novada CĀLIS 2014”, trīs godalgotās vietas grupās no 2 līdz 4 gadiem un no 5 līdz 6 gadiem, kā arī vairākas citas nominācijas.

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa ir Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv sadaļā „Konkursi”. Pieteikuma anketa jāiesniedz līdz 1.maijam Alūksnes novada pašvaldības kultūras un sporta nodaļā, 412.kabinetā (Dārza ielā 11, Alūksnē, LV-4301), vai nosūtīt to elektroniski uz e-pasta adresi: [email protected].

Komentāri 2

Dro

Nomināciju nevar piešķirt.
Var piešķirt vai nu titulu, vai nu balvu kādā nominācijā.

pirms 6 gadiem, 2014.04.17 19:56

???

...bet, kā gāja...neviena vārda. It kā šogad pasākums nebūtu noticis vispār.

pirms 6 gadiem, 2014.05.21 10:31

Kultūra