Meklēs novada “Cāli”

Svētdien, Mātes dienā, pulksten 12.00 Alsviķu kultūras namā notiks Alūksnes novada mazo vokālistu konkurss „Cālis 2010”. Tam pieteikti 11 mazie dziedātāji vecumā no 2 līdz 5 gadiem.

“Visjaunākā konkursa dalībniece būs divgadīgā Elizabete Baldiņa no Jaunalūksnes. Starp dalībniekiem ir trīsgadnieki Tīna Sloģe no Jaunalūksnes un Klāvs Rozītis – Žagariņš no Veclaicenes. Četrgadīgo dalībnieku pulks būs vislielākais – Denīze Ludeka no Alsviķiem, Ernests Ervīns Dovgāns no Alūksnes, Monta Gabranova no Alūksnes, Ernests Muriņš no Jaunlaicenes, Marta Aire no Alūksnes, Monta Dārta Junkure no Alūksnes, Katrina Tarantenkova no Alūksnes. Piecgadnieku grupu pārstāvēs Loreta Bukane no Malienas,” stāsta Alūksnes novada kultūras un sporta nodaļas vadītāja Sanita Eglīte.

Konkursu organizē Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar Alsviķu kultūras namu. Mazos vokālistus vērtēs koru un ansambļu vadītāja Sandra Oto un komponiste, ansambļu vadītāja Olīvija Jēģere. Konkursa noslēgumā uzstāsies dziedošie Apes bērni. Līdztekus mazo muzicēšanai Alsviķu kultūras namā varēs aplūkot Alūksnes novada radošo mākslinieku izstādi „Mazās mākslas dienas”. Tajā apskatāmi Gunāra Ozoliņa, Māra Salmiņa, Viļņa Blūma, Svetlanas Kuzņecovas, Vēsmas Kokles - Līviņas, Sigitas Jakobsones, Uģa Puzuļa un Arvīda Pīgozņas darbi. Pulksten 15.30 būs arī iespēja tikties ar pašiem māksliniekiem. Pulksten 14.00 būs dziedošās Grīnhofu ģimenes koncerts „Grīnhofu piens”.

Kultūra