“Mis un Misters Latvija” finālā 1

Svētdien, 21.aprīlī, izstādes "Mode un tekstils 2013" Ķīpsalā ietvaros norisināsies konkursa"Mis un Misters Latvija 2012" fināls, kurā piedalīsies arī konkursa “Mis un Misters Alūksne 2013” Vice Misters Mareks Mahovikovs .

Šogad konkursā par skaistāko Latvijas jauniešu titulu sacentīsies septiņas meitenes un seši puiši no Rīgas, Jūrmalas, Bauskas, Ogres, Rēzeknes, Ludzas, Balviem, Alūksnes un Daugavpils. Skaistuma titula pretendenti ir visdažādāko profesiju pārstāvji - studenti, dejotājs, aktrise, stiliste, zemessargs, vingrošanas treneris.

Šī gada konkursa "Mis un Misters Latvija" dalībnieki - Anželina Lucenko, Beāte Baranovska, Džeina Triba, Egija Gailuma, Evija Priedīte, Liliana Garkalne, Viktorija Ježkova, Aleksandrs Dmitrijevs, Artis Salinieks, Artūrs Voskāns, Guntars Logins, Mareks Mohovikovs un Rihards Petrovs.

Jāatzīmē, ka šogad konkurss atzīmē savu 25. jubileju. Par godu apaļajai dzimšanas dienai 21. aprīlī, pēc konkursa fināla Ķīpsalā, klubā „El Divino" norisināsies vērienīgs pasākums, kurā piedalīsies ne tikai šī gada titulu pretendenti un uzvarētāji, bet visi skaistumkonkursa dalībnieki, kas konkursā piedalījušies ceturtdaļgadsimta garumā.

Pērn konkursā uzvaras laurus plūca Eva Dombrovska no Jelgavas un Kaspars Romanovs no Balviem.

Komentāri 1

mazveertiibas kompleksu maaktu tirlinju izklaides...

pirms 7 gadiem, 2013.04.18 21:49

Kultūra