“Mis un Misters Latvija” finālā – alūksnietis 6

8.aprīlī 16.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā izstādes “Fiesta Expo 2011" ietvaros notiks konkursa “Mis un Misters Latvija" fināls, kurā piedalīsies arī “Mis un Misters Alūksne 2010” uzvarētājs Edgars Strapcāns.

Konkursa fināls Ķīpsalā notiks jau otro gadu pēc kārtas, tādējādi tā liecinieks varēs būt ikviens, kurš vēlas redzēt sacensību par skaistuma karalienes kroni, cīņu par “Misters Latvija” titulu, stingrās žūrijas darbu un krāšņo ceremoniju.

Aģentūras “Mis Latvija" direktore Inta Fogele konkursu “Mis un Misters Latvija" organizē jau 22. reizi. "Vairākus gadus konkurss notika ārzemēs, taču pērnā gada veiksmīgā pieredze Ķīpsalā un lielā skatītāju un mediju atsaucība apliecināja, ka konkursa īstā norises vieta ir Latvija. Tāpēc esmu gandarīta, ka šogad konkursa fināls būs skatāms ikvienam interesentam un jauniešu līdzjutējiem," uzsver Inta Fogele.

Konkursa dalībnieki – Evita Stepāne, Alise Miškovska, Marija Hubašvili, Zanda Kivleniece, Viktorija Bobova, Lelde Paulsone, Oksana Užgalova un Oskars Lauva, Ivans Jestigņejevs, Edvīns Ločmelis, Andis Vēveris, Jānis Beķers, Edgars Strapcāns, Kārlis Kalniņš.

Komentāri 6

Arī Aldis

Kas tā tada zinātaja, te visu laiku gudri ļurkst!?

pirms 9 gadiem, 2011.04.04 16:40

Zinātāja

Ja runa par Latvijas Misteru, tad viņš nav Misters, bet tikai kandidāts. Par piedzeršanos, nez kurš draugs to komentāru ielicis? Pēc tādas saspringtas nedēļas, es arī piedzertos. Lai veicas!!!

pirms 9 gadiem, 2011.04.04 10:40

:D

Tāds Misters... pilnīgi smiekliņš uznāca :D

pirms 9 gadiem, 2011.04.03 05:56

Kultūra