Muzikālā izrāde "Sniegbaltītes skola" ciemosies arī Alūksnē 1

Muzikālā izrāde Sniegbaltītes skola decembrī ciemosies Tukumā, Alūksnē, Madonā, Talsos, Bauskā, Kuldīgā, Cēsīs, Valkā, Daugavpilī, Aizkrauklē, Brocēnos, Ogrē, Dobelē un Rīgā.  

Izrādes pamatā ir leģendārā pasaka par Sniegbaltītes skolu, kas tapusi pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados (autors Georgijs Landau un komponists Genādijs Tepļickis). Ar šo ziemas pasaku jau ir uzaugušas vairākas paaudzes, bet pats stāsts, kas izturējis laika pārbaudi un ieguvis jau kulta statusu, savu aktualitāti nav zaudējis arī šodien, pateicoties milzīgajai labestības un humora devai, kā arī brīnišķīgajai mūzikai, kas pavada lugas varoņus viņu piedzīvojumos.

Šīs izrāde ir brīnišķīga izklaide un atpūta visai ģimenei bez vecuma ierobežojuma. Izrāde „Sniegbaltītes skola” ir veidota divos cēlienos ar vienu starpbrīdi, kura laikā bērniem būs iespēja tikties ar pasakas varoņiem klātienē, saņemt no viņiem piemiņas kartītes ar autogrāfu.  

Lomās: Liene Šomase, Jānis Jarāns, Santa Didžus, Jānis Kirmuška/Pēteris Šogolovs, Paula Dukure, Dainis Porgants, Jūlija Ļaha, Enriko Avots, Laila Kirmuška/Dace Makovska, Jānis Elsts, Maija Romaško, Jānis Buķelis

 

Organizē – RaCoco teātris

Režisors – Ivars Lūsis

Kostīmu māksliniece – Anita Znutiņa-Šēve.

Biļetes nopērkamas Biļešu paradīze

Vairāk informācijas www.racoco.lv


Komentāri 1

Enija

Kāpēc Biļešu paradīzē uz Alūksnes izrādi nevar nopirkt biļeti, bet uz visām citām pilsētām var? Gribēju nopirkt - nekā...

pirms 6 gadiem, 2014.10.21 15:47

Kultūra