Mūzikls Agrā rūsa Valmieras teātrī! 7

Valmieras drāmas teātrī 2010./2011.gada sezonā skatāma pēc Elīnas Zālītes romāna motīviem veidotā izrāde - mīlas stāsts "Agrā rūsa".

"Ar noplukušu čemodānu reņģu piesmakušajā istabiņā sākas Elzas gadiem lolotais sapnis par skaistu un bezrūpīgu dzīvi Rīgā, kas pat krāšņākajā vasaras laikā izrādās dūmakaina un putekļaina. Apmānot savas ilgas pēc mājām un spožo ilūziju sabrukuma sāpes, Elza soli pa solim nokļūst mirguļiem un vizuļiem aizslēptajā postošajā modes pasaulē. Kārotā naudas greznība drīz vien rada ne vien apnikumu, bet arī nicinājumu un naidu, kas iedrošina baisam noziegumam ziedošās mīlestības brīvībai. Negaidīti tā pārtop vien par atmiņu gleznas drumslām izkropļotajā paradīzē. Sods dziedina jaunai dzīvei, kur kļūda vienam var izrādīties laime otram, atkal no jauna sagriežot likteni neparedzamā virpulī. Tikai jasmīni turpina nesatricināmi ziedēt un smaržot, līdz neprātam apreibinot mīlestību alkstošos…" vēsta izrādes anotācija.     

Muzikālais iestudējums „Agrā rūsa” ar panākumiem un plašu skatītāju atsaucību tiek spēlēts Valmieras drāmas teātrī kopš 2010./ 2011 sezonas, bet jau 2. aprīlī  13.oo un 18.oo izrādes veidotāji aicina skatītājus apmeklēt viesizrādes Jelgavas kultūras namā, bet 4. maijā  14.oo un 19.oo izrādes tiks spēlētas Rīgas Kongresu namā. Valmieras drāmas teātrī mūzikls «Agrā rūsa» teātra repertuārā skatāms 9. un 10. aprīlī.

Lomas atveido Ance Krauze - Elza, Uģis Roze - Žanis Ķikulis, Andris Ērglis - Italo, Amber - Cimbare un Valmieras drāmas teātra aktieri  - Kārlis Neimanis, Māris Bezmers, Ieva Puķe, Elīna Vāne, Inese Ramute, Aigars Vilims, Arnolds Osis, Oskars Morozovs, Mārtiņš Liepa un citi. Mūziklā piedalās mūziķu grupa komponista Jāņa Lūsēna vadībā.

Komentāri 7

Pojenoulnetty

Добрый вечер, дорогие форумчане!
не очень:!
Я думаю, что Вы допускаете ошибку. Давайте обсудим. Пишите мне в PM, поговорим.


социальные сети для бизнеса перспективы Эта весьма хорошая фраза придется как раз кстати гражданско правовой договор оформление Эта блестящая фраза придется как раз кстатифункции управления в индустрии туризма

pirms 8 gadiem, 2012.07.03 18:24

HiPobE

Emergency Mode
тут на сайте hitech4life.ru

телефон 2696673

pirms 8 gadiem, 2012.05.25 04:40

Dibestith

http://bestsoftwarehere.com/stats/index.php

pirms 8 gadiem, 2012.05.18 11:26

Dibestith

http://forums.xx-system.net/community/index.php/community/index.php?action=post;topic=909739.0;num_replies=0
http://www29.atpages.jp/%7Efourseasonforum/forum/posting.php?mode=reply&t=8955

pirms 8 gadiem, 2012.05.04 06:00

Aija

Kādu mēnesi atpakaļ biju uz šo mūziklu. Nevaru tā īsti nemaz pateikt patika vai nē. Vairāk tā kā gribas sliekties uz nē pusi. Pirmkārt, dekorācijas bija pārāk modernizētas un tā īsti negāja pie sirds. Otrkārt, Italo ārējais veidols un tēlojums nepārliecināja nemaz, ka viņš ir tik iekārojams, neatvairāms. Balss pasakaina, bet aktiera dotības stipri pieklibo. Arī mūziku gribējās tādu "lipīgāku". Bet kopumā nenožēloju,ka redzēju un iesaku arī citiem. Ja nu prātā filma, tad gan tāda klusa vilšanās iznāks. Ance Krauze, Uģis Roze - ļoti labi aktieri un dziedātāji!

pirms 9 gadiem, 2011.03.27 12:44

...

Bildē gan izskatās, ka Elza ir iemīlējusies un tiecas pretī Ķikulim, kamēr šamais stāv nepiekāpīgs un salts.

pirms 9 gadiem, 2011.03.26 08:25

Kultūra