Nakts iepirkšanās svētki Valmierā

Nakts Iepirkšanās svētku programma

Nakts iepirkšanās svētku maratons priecēs ar vērienīgām akcijām, atrakcijām, performancēm, ekskursijas kartēm ar slepeniem punktiem un iespaidīgām balvām. Tas viss – ierastajās vietās, bet pilnīgi neierastā laikā.

Sākam jau no 18:00 ar Nakts iepirkšanās svētku atklāšanu uz Valmieras pilsdrupu skatuves, kuru ieskandinās Alīnas Ņikītinas balss. Paralēli šim apmeklētāji saņems Vakara ekskursijas kartes, kurās redzami Nakts iepirkšanās svētku ietvaros obligāti apmeklējamie punkti, bet, protams, ne jau visi – vienu no tiem apmeklētājiem būs jāatklāj pašiem. Visas aizraujošās aktivitātes pavadīs koncerti, izstādes, radošās darbnīcas un performances uz pilsdrupu skatuves un muzeja teritorijā. Dzirdēsiet Sandi Miltoviču un Arkādiju Ņikitinu, Valmieras Mūzikas skolu, ekstrēmo VELO komandu ‘’GREEN TRIAL,” Viktoru Kozlitinu, Ainu Božu un Aivu Tauriņu – Šariņu.

Visi oficiālie Nakts Iepirkšanās svētku dalībnieki ir sarūpējuši vērienīgas atlaides un labus piedāvājumus, lai apmeklētāji varētu patiešām izdevīgi un labi iepirkties. Vakara gaitā tās sasniegs pat 70%, un citviet apmeklētājs pats varēs izlozēt sava pirkuma atlaides lielumu.

Nordea klientu apkalpošanas centra „Valmiera” vadītāja Sandra Rasnača par pasākumu: „Kā finanšu pakalpojumu sniedzējs esam daļa no pilsētas iedzīvotāju ikdienas. Nordea klientu centrā katru dienu tiekamies ar privātpersonām un uzņēmumiem, lai piedāvātu atbilstošākos risinājumus dažādām finanšu vajadzībām. Dzīvojot līdzi aktuālajiem notikumiem Valmierā, piedalāmies arī Nakts iepirkšanās svētkos, kuru laikā pirmo reizi Nordea klientu centrs darbosies arī nakts stundās. Aicinām izmantot izdevību un apmeklēt banku līdz pat vieniem naktī, lai klātienē uzzinātu par īpašajiem produktu piedāvājumiem! ”

Vakara kulminācijā plkst.23:45 pilsdrupu estrādē - balvu izloze. Piedalīsies tie, kuri būs iegriezušies kartē ierādītajos obligātajos punktos kartē un atraduši arī „Slepeno punktu.” Galvenajās balvās ir nedēļas nogale ar KIA SPORTAGE, DEMA ECO velosipēds, planšete Prestigio un dāvanu kartes no dalībnieku uzņēmumiem.

Tiekamies 17. Maijā Valmierā uz pavasara lielāko notikumu – Nakts Iepirkšanās svētki.

*Organizatori informē, ka izlozē var piedalīties ģimenes, vai individuāli jaunieši, kuri ir sasnieguši 18 gadu vecumu.

Kultūra