Nakts piedzīvojums Jaunannā

Šī gada 2.-3.jūlijā Jaunannā jau otro reizi notika Nakts orientēšanās pasākums, kuru organizēja Jaunannas jauniešu klubs “Tikšķis”. Sacensībās piedalījās 11 komandas ar interesantiem nosaukumiem. Ar savu atbalstu pie balvu sagatavošanas palīdzēja arī Jaunannas pagasta zemnieku saimniecība “Juri”, Zero Wake Park Ilzenē, atpūtas komplekss “Pededzes” Litenes pagastā.

Šī gada nakts orientēšanās sacensībās pirmo vietu ieguva komanda: “Šogad būs 100” no Gulbenes novada - Daiga Krēsliņa, Bruno Eduards Krēsliņš un Jānis Švika), otro vietu ieguva: “Bliezēji”, kuru pārstāvēja - Lelde Gusta, Reinis Gusts, Annija Vimba un Jēkabs Grigorjevs), bet trešajā vietā ierindojās :“Zeku skoti”, kuru pārstāvēja - Albīna Trofimova, Simona Slabeiko, Alise Beķere un Gatis Skaistkalns. Vēl piedalījās komandas - “Vēsā mierā”, “Sviesta pupiņu šņebureks”,“Nav ne jausmas”, “Bonaparte”, “Ēzeļi”, “Šreki”, “Putni”, “Rising Korneti”. Jāpiemin, ka vairāku komandu dalībnieki nakts orientēšanās pasākumā Jaunannā piedalījās otro reizi.

Šogad, lai piedalītos orientēšanās sacensībās, bija nepieciešams viedtālrunis vai planšetdators ar NFC kodu lasīšanas aplikāciju, kā arī karte, pēc kuras orientieristi meklēja konkrētas vietas un kontrolpunktus Jaunannas pagastā. Divdesmit kontrolpunktos ar NFC kodu lasīšanas aplikāciju bija jāatrod apslēptie vārdi. Komandas orientēšanās laiks bija ierobežots – 2,5 stundas. Turklāt šis pasākums notika pateicoties Alūksnes un Apes novada fonda “Jauniešu ideju laboratorija” atbalstītajam Jaunannas jauniešu projektam.

Pavisam drīz, 26.-27.jūlijā Jaunannas jauniešu klubs “Tikšķis” gaidīs draugus un domubiedrus uz “Radošo DIVDIENI”. Šis divu dienu pasākums tika atbalstīts un guva finansējumu Alūksnes novada Jauniešu iniciatīvu projektu konkursā. “Radošajam DIVDIENIM” var pieteikties bērni un jaunieši no 12 gadu vecuma. Pieteikuma anketas pieejamas rakstot uz e-pastu: [email protected].

Kultūra