Noskaidroti labākie vidējās paaudzes un senioru deju kolektīvi

Sestdien Alūksnē notika Alūksnes un Apes novadu deju kolektīvu skate, kurā piedalījās seši vidējās paaudzes deju kolektīvi, viens senioru deju kolektīvs no Alūksnes un Apes novadiem, kā arī pa vienam deju kolektīvam no Gulbenes un Jaunpiebalgas novadiem.

Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka informē, ka visaugstāko punktu skaitu – 45,8 un I pakāpes diplomu saņēma Alūksnes pilsētas Tautas nama deju kopa „Jukums (vadītāji Agris un Inita Veismaņi). Jaunannas tautas nama deju kolektīvam „Jaunanna” (vadītāja Aiva Vilciņa) skatē iegūti 43 punkti un I pakāpes diploms. Arī Alsviķu kultūras nama deju kolektīvam „Jandāls” (vadītāja Ilze Līviņa) I pakāpes diploms ar 42 punktiem. 40,8 punktus un I pakāpes diplomu ieguva Apes tautas nama deju kolektīvs „Metenis” (vadītāja Edīte Dauškane). Malienas tautas nama deju kolektīvs „Maliena” (vadītāja Tekla Cinglere) ieguva 40,2 punktus un I pakāpes diplomu. II pakāpes diplomu ar 39,7 punktiem saņēma Jaunalūksnes tautas nama deju kolektīvs „Kolberģis” (vadītāja Inita Lāce). Savukārt Alsviķu senioru deju kolektīva „Vienmēr” (vadītāja Ilze Līviņa) sniegumu žūrija novērtēja ar 41,4 punktiem un I pakāpes diplomu.

Skati vērtēja Alūksnes un Apes novadu deju kolektīvu virsvadītāja Lāsma Skutāne, Cēsu novada deju kolektīvu vadītājs Andis Kozaks, horeogrāfe Sniedze Jansone un  Alūksnes un Apes novadu skolu deju kolektīvu virsvadītāja Inga Meirāne.

Vairāk foto

Kultūra