Notiks Latvijas kultūras darbinieku konference 6

Rīt, 15.septembrī, vairāk nekā 400 Latvijas kultūras darbinieku tiksies konferencē „Kultūras attīstības tendences Latvijas novados: tradīcijas, jaunievedumi un sadarbība”.

Paneļdiskusijā „21.gs. kultūras centrs: kultūras nams, lielveikals vai ...?” un trīs tematiskajās sesijās konferences dalībnieki diskutēs par lokālās kultūras nozīmi Latvijas novados un dalīsies pieredzē par kultūras centru lomu sava novada, kā arī visas Latvijas kultūras dzīvē. Sarunās īpaša uzmanība tiks veltīta pozitīvai pieredzei un savdabīgiem, radošiem risinājumiem, ko centri izmanto savā darbībā.

Nozīmīgs konferences uzdevums ir plaša sadarbības tīkla veidošana starp pašvaldību kultūras vadītājiem, plānošanas reģionu kultūras speciālistiem, Kultūras ministriju un Kultūrizglītības un nemateriālā mantojuma centru, kā arī citiem kultūras nozares partneriem un atbalstītājiem.

Tāpat konferencē tiks aktualizēts jautājums par novadu kultūras institūciju lomu ceļā uz XXV Vispārējiem latviešu Dziesmu un XV Deju svētkiem, kā arī novadu iesaistīšanās projektā Rīga - Eiropas kultūras galvaspilsēta 2014.

Konference notiks Latvijas Universitātes Lielajā aulā, Raiņa bulvārī 19, Rīgā.

Komentāri 6

re

te vēl nekas, bet ir vēl trakāk " inovēti" un "interpretēti" teksti lasīti...
tā laikam ir mūslaiku slimība- izteikties pēc iespējas svešvārdos, kaut gan daudz ko var arī normālā latviešu valodā izteikt.
Kāds varbūt var izskaidrot, kāpēc tas nepieciešams?

pirms 9 gadiem, 2011.09.20 13:20

paneļdiskusija, konference,sesijas, lokālā kultūra,sadarbības tīkls, plānošanas reģions, aktualizēts jautājums, kultūras institūcijas, projekti, centri un partneri... tur-ļur-ļur, tur-ļur-ļur, nu i rakstiņš, nu i vārdiņi!

pirms 9 gadiem, 2011.09.15 19:50

Ne jau visam j;abūt internetā. Sazvanies ar tūrisma darbinieku, aizbrauc - un noskaidro. Žēl naudiņas?

pirms 9 gadiem, 2011.09.15 07:33

tūrists

Manī rada vilšanos šie pagastu tūrisma speciālisti! Ko gan viņi dara savā darba laikā? Izmeklējos internetā novadpētniecības informāciju par Alsviķu pagasta kultūras pieminekļiem Tūjā, Nēķenā apkārtnes ezeriem un skatu vietām. Ja uz kartes ir tad nevienu leģendu vai sīkāku informāciju par šo apkārtni neatradu!

pirms 9 gadiem, 2011.09.14 13:15

))))(((

Pieredzē vajag dalīties! Padalieties, pastāstiet, ka cīnāties ar gados vecajiem darbiniekiem, kas paši neprotas aiziet no darba, lai vietā satupinātu ielikteņus!

pirms 9 gadiem, 2011.09.14 11:59

Kultūra