Notiks trešais Latvijas senioru deju festivāls

Jau pavisam drīz- 30. un 31. jūlijā, Valkas pilsētā un novadā notiks trešais Latvijas senioru deju festivāls.

Kopš iepriekšējā festivāla Valkā ir pagājuši 3 gadi un atkal Valkas pilsēta un novads pulcē kopā dejotājus seniorus no visas Latvijas - Cēsu, Beverīnas, Alojas, Valmieras, Gulbenes, Alūksnes, Jelgavas, Ogres, Siguldas, Rīgas, Rundāles, Balvu, Vārkavas, Saldus , kā arī Valkas novadiem.

Festivāls sāksies ar ieskaņu koncertiem piektdien, 30. jūlijā , kad visos Valkas novada pagastos viesosies un koncertēs deju kopas: Ērģemes pagasta Turnas tautas namā un Zvārtavas pagastā pie Ozolu pamatskolas- plkst.14.00 , Vijciema tautas namā un Valkas pagasta Lugažu muižā- 15.00, Kārķu tautas namā- 16.00. Savukārt pulksten 19.00 Valkā Lugažu laukumā festivāla dalībniekus sveicināsim atklāšanas ceremonijā, kurā katrs kolektīvs sevi pieteiks, dejojot valsi.

31. jūlijs senioru deju kolektīvu dalībniekiem būs gan darba, gan svētku diena. Dienas garumā Valkas brīvdabas estrādē taps koncertuzvedums - "Sapņu kuģis ANGELIKA". Plkst. 20.00 uz to laipni aicināti skatītāji. Katrs varēs pabūt uz deju klāja, pavērot, kas notiek uz karaokes klāja, vai papriecāties kopā ar dejotājiem disko mūzikas ritmos. Festivāla noslēgumā jau tradicionāli - svētku salūts. Ieeja uz koncertuzvedumu " Sapņu kuģis Angelika"- 1 lats.

"Tiksimies!", aicina 3. senioru deju festivāla koordinatore Aija Sallu.

Kultūra