Orķestrim I pakāpes diploms 4

E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas pūtēju orķestris (diriģents Sandors Līviņš, horeogrāfe Ilze Līviņa) VII Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru festivāla finālkonkursā Jelgavā ieguvuši pirmās pakāpes diplomu A grupā, kas meistarības skalā ir visaugstākā.

Alūksnieši savā grupā uzrādīja trešo labāko rezultātu. Festivālā piedalījās labākie kolektīvi, kas vēsturisko novadu skatēs saņēma augstākos vērtējumus.

Šoreiz vērtējuma tika nodotas orķestru koncertprogrammas. Iepriekš maijā Rīgā norisinājās defile programmu konkursa fināls, kurā alūksnieši arī ieguva pirmās pakāpes diplomu.

Pēc konkursa orķestris devās Jelgavas pilsētas svētku gājienā un koncertēja lielajā koncertā Zemgales Olimpiskajā centrā.


Komentāri 4

zane

baigie malači !! prieks par vinjiem , taa tik turpināt un iegriest arī tiem ārzemniekiem :)

pirms 9 gadiem, 2012.05.31 10:01

Apsveicu! Šeit, mazajā Alūksnē noturēt tādu līmeni, izgriezt pogas lielajām skolām, ar mūzikas ievirzi un sagatavot divas programmas... Izcili! Cerams, ka to spēs novērtēt vietējie valstsvīri.

pirms 9 gadiem, 2012.05.31 09:31

sos

1 pakāpe var būt daudziem, bet būt 3 labākajam orķestrim visā Latvijā-tas ir sasniegums. Otrā vieta jau sāk baidīties,,,,,,rrrrrrrr, mūsu jaunieši ir labākie.

pirms 9 gadiem, 2012.05.30 17:44

Kultūra