Padara ikdienu krāšņāku 8

Melnajā piektdienā skaistumkopšanas salonā “Skaistuma darbnīca” valdīja īpaša atmosfēra. Salona meistari viens otru neikdienišķi saposa padarot dienu krāšņāku gan sev gan klientiem.

Salona darbinieces bija tērpušās avangardos tērpos, seju klāja atraktīvs un spilgts grims, savukārt mati tika saveidoti modernās frizūrās. Ikdienu nomainīt pret spilgtu tēlu visām salona darbiniecēm bija liela uzdrīkstēšanās. Pārmaiņas neizpalika bez klientu ievērības. “Cilvēki darbinieču uzdrīkstēšanos novērtēja. Lielākoties mūsu veidotais šovs raisīja smaidu un prieku. Bija interesanti gan mums, gan klientiem. Protams, šis nav ikdienai piemērots stils, taču mēs parādījām “Skaistuma darbnīcas” iespējas. Otro mēnesi salonā strādā jauna vižāziste Jeļene Prokopjeva, kura ir ar svaigu un spilgtu skatījumu uz grima iespējām” stāsta “Skaistuma darbnīcas” īpašnieks un frizieris Māris Vīgups.

“Man patīk tas, ko es daru. Iedvesma ir un idejas rodas pašas no sevis. Grima veidošana salona darbiniecēm man bija vērtīgs pārbaudījums,” stāsta J.Prokopjeva, kura zinības apgūst Rīgas Stila un modes profesionālajā vidusskolā. “Diena salonā pagāja kā mazs šovs un īpašos atmosfēru nevarēja nejust,” smej M.Vīgups. Jautājot par to vai salons negrasās rīkot kādu vērienīgu šovu, M.Vīgups tādu iespēju nenoliedz. “Pirms pāris gadiem jau organizēju frizieršovus. Ja vien būtu ģenerālsponsors, būtu gatavs rīkot vēl. Idejas mums jau ir,” teic M.Vīgups.

Komentāri 8

Juze

Kāpēc es netiku ielūgta? Varētu tādus pārsteigumus rīkot biežāk! Es taču arī apmeklēju solāriju! Varēja arī man piedāvāt grimu izveidot! Visas sievietes tikai ap Māri pulcējas!!!

pirms 9 gadiem, 2012.04.18 14:13

Felicita

Klientei šķiet vispār nav saprašanas no nozīmē tēlot, pārģērbties un spēlēt karnevālu.
Bija interesanti un man patika!

pirms 9 gadiem, 2012.04.18 13:50

arī kliente

Jūs "klient" esiet neuzmanīgi lasījis rakstu,šī bija īpaša diena un parastā ikdienā meitenes ir ļoti jaukas un ieturētas . Lai jums veicas gan darbā , gan ikdienā un gaidām no jums to pašu ko līdz šim-radošumu,sapratni, zinšānas un kvalitatīvu darbu.Un paldies par pavasarīgajām sajūtām, ko sniedzat!

pirms 9 gadiem, 2012.04.18 13:44

klients

Kāds sakars frizieršovam ar kultūru? Izklaide, varbūt ! Ja kas, tad daža tur izskatās kā no paneļa.

pirms 9 gadiem, 2012.04.18 12:20

Būtu forši atkal frizieršovs, tas atdzīvinātu nedaudz Alūksnes kultūras un izklaides dzīvi

pirms 9 gadiem, 2012.04.18 10:17

Kultūra