Pārstāv Latviju bērnu “Eirovīzijā” 34

Sestdien, 3. decembrī, Armēnijas galvaspilsētā Eravānā risinājās ikgadējais starptautiskais dziesmu konkurss Bērnu Eirovīzija, kurā uzvaras laurus šogad plūca Gruzijas pārstāves Candy. Latviju konkursā pārstāvēja alūksniete Amanda Bašmakova. Skatītāji visā Eiropā nebija dāsni attiecībā pret Latviju un Amanda diemžēl konkursā ieņēma pēdējo vietu.

12 valstu skatītāju balsojumā Latvijas pārstāve ieguva 31 punktu, no kuriem septiņus par kaimiņvalsts dziedātāju bija atdevuši Lietuvas skatītāji, bet astoņus - Maķedonijas balsotāji. Pēdējo vietu Latvijas dziedātāja dalīja ar Maķedonijas dziedātāju Dorijanu Dlaku, kurš arī saņēma 31 punktu, bet uzvaras laurus ieguvušās Gruzijas meitenes balsojumā saņēma 108 punktus. 

Uz skatuves Amanda kāpa un Eiropas klausītāju sirdis mēģināja iekarot ar dziesmu latviešu valodā "Mēness suns", kurai vārdus radījis daudzu pašmāju hītu autors Guntars Račs, bet mūziku komponējis Jānis Lūsēns.

Komentāri 34

Dibestith

10 1 8 acrobat 8 standard vs professional http://etbyppp.hostingsociety.com/acrobat-reader-9-update.html acrobat reader 9 update

pirms 9 gadiem, 2012.02.19 22:40

arī manuprāt

Nav taisnība, ka ko deva, to dziedāja - Amandai pašai bija jāpiedalās dziesmas veidošanā, tātad - ja saprata, ka nevarēs izdziedāt, VIŅAI PAŠAI bija jāveic korekcijas, nevis SEMā jāpaziņo, ka ar Lūsēnu vispār nav tikusies... tad kur paliek pamatnoteikums - izpildītājiem pašiem jāpiedalās dziesmas tapšanā. Dziesmai nebija ne vainas, nav ko gruzīt virsū Lūsēnam!

pirms 9 gadiem, 2011.12.07 18:57

Ota

Kāda kripata taisnības ir visiem komentētājiem.
1. Amandai ir talants un laba balss.
2. Amanda ir strādīga un uzcītīga.
3. Ar laiku, ja tāpat pūlēsies, Amanda sasniegs daudz.
4. Šī nebija viņas veiksmīgākā uzstāšanās.
5. Būtu jāprasa nopietna atbildība no speciālistiem ar vārdu, kuri gatavoja meiteni konkursam: tam, kurš izvēlējās dziesmu (kas pati par sevi skaista, bet ne Eirovīzijas dziesma), modes māksliniekam, ''Šova'' autoriem un visiem pārējiem atbildīgajiem par to, kā viss noritēja un izskatījās.
6. Piekrītu - pieaugušie speciālisti Amandu uzmeta.
AMANDA, turies! Sveicināta reālajā dzīvē, kura prasīs daudz spēka! Bet ticu - Tev pietiks šī spēka noturēties un sasniegt visu, ko spēj!

pirms 9 gadiem, 2011.12.07 11:05

egļitei

Nu cik var teikt, ka vajag šovu.Taču mūsu novadā bērna lieka kustība uz skatuves izraisa paniku!!!!Brīnums tikai tas, ka Amanda tomēr paburzījusies arī citur.Pati gan par agru pagājušajā gadā sēdēja žūrijā Alūksnē un vērtēja dziedātājus.Laikam par agru - tērpi viņai ne tādi, kustības par daudz..Diemžēl šajā dzīvē viss nāk atpakaļ un pieaugušo viana, ka bērnu nolika vīzdegunīgai citu bērnu vērtēšanai.
Amanda, turies!

pirms 9 gadiem, 2011.12.06 22:27

@@@

Nemelojiet sev un citiem. |Šoreiz ari pati Amanda nodziedāja slikti.

pirms 9 gadiem, 2011.12.06 16:06

Manuprāt

šai situācijā VISA atbildība jāuzņemas LV puses "organizatoriem", galu galā, ne jau Amanda izvēlējās dziesmu! Ko deva, to mācījās. Pie tam, tieši īstais brīdis žurnālistiem - pajautājiet tai sievietei (diemžēl vārdu neatceros), ko intervējāt pirms šī pasākuma (tepat mājaslapā bija raksts) - tiekot gatavots ŠOVS! Kur tad bija tas "šovs" ???? Lai atbild tagad, lai paskaidro, kāpēc LV pārstāvei pa masu medijiem izdaudzinātā šova nebija??
AMANDA, TU ESI BURVĪGA!!!

pirms 9 gadiem, 2011.12.06 09:29

alūksnietis

Meitene nekur nav vainīga,dziedāja labi.To,kad nebija šova utt.vainīgi ir pieaugušie,kuri to visu veidoja.Arī dziesma varēja būt "lustīgāka",bet par to atbild šova veidotāji .
Amanda dzied ļoti labi,to pierāda iepriekšējo konkursu rezultāti.

pirms 9 gadiem, 2011.12.06 07:38

Essija

Man šķiet, ka nodziedāja labi, tikai kārtējo reiz, kā jau LV tas pieņemts: dziesma nebija Eirovīzijas standarts, arī šova pietrūka. Bet, tā nav Amandas vaina, šādos gadījumos ir vesels bars speciālistu, kuriem par to maksa un kuri nosaka, ko dziedātāja vilks mugurā un būs vai nebūs šovs.

pirms 9 gadiem, 2011.12.05 17:31

Smieklīgi tas, ka daudzi Eirovīziju uzskata par kaut ko nopietnu! Līdz kaulam politizēts pasākums, kam ar klausāmu (vienalga, roks, pops, reps,utt.) mūziku nav nekāda sakara!
Meitēns dzied labi, tikai tiešām jāpadomā par repertuāru! Mūsmāju konkursā dziedāja Leonarda Koena-Hallelujah. Nu nepiestāv nenobriedušam bērnam dziedāt tādu dziesmu!!! Vislabāk šo dziesmu izpilda Jeff Buckley! Tas tā...
Gan jau meitenei viss izdosies! Nenoveicās kaut kādā mēslavīzijā...

pirms 9 gadiem, 2011.12.05 17:07

to paziņam

Nu ja uz pasaules mēroga pasākumu, kur tu prezentē savu valsti, nevar izņemt breketes(kas ir iespējams) , tad par ko vispār iet runa, vaitad kāds apspriez viņas zobus?? atceries paziņa, lai pēctam izkostu ,kapēc tāds rezultāts - cilvēki eiropā vērtē izskatu, šovu un dziesmas lipīgumu, nevis to ,ka meitenei ir laba balss utt... vajag domāt tajā mērogā kādā piedalies ... un kapēc ,lai cilvēki neizteiktu savu viedokli gan par kleitu, izskatu utt. ja galu galā Amanda pārstāvēja Latvijas valsti... viņa iet kā zīmols.. tā lūk... domāt vajag.. nezinu , kur jums bij visi tie cilvēki , kas atbildēja par visiem atribūtiem, šovu... utt, bet nekā jau nebij. sry bet taisnība.

pirms 9 gadiem, 2011.12.05 15:43

...

Pedeja vieta pelnita. Jadoma pie sava tela, zobi. Niotis japrot nodziedat

pirms 9 gadiem, 2011.12.05 13:36

Paziņa

Varam kritizēt izpildījumu, bet lūdzu bez apvainojumiem un izskata analīzes. Tas tomēr ir personīgi un cieņu aizskaroši! Paldies!

pirms 9 gadiem, 2011.12.05 13:24

Haris

Vot tev suņa SIRDS -MURGS ne priekšnesums.Viens nevar to iznest,bet deguns tak bija gaisā,tad par to pelnīta pēdējā vieta.

pirms 9 gadiem, 2011.12.05 09:54

Ak, nabaga bērns!

Turies, Amandiņ! Esi sveicināta realajā dzīvē! Šis murgs drīz beigsies - rējēji drīz pārmetīsies uz kādu citu.
Dziedi tu tiešām ļoti labi, turpini tik mācīties!

pirms 9 gadiem, 2011.12.04 21:11

Bērna žēl! Kauns tiem, pieaugušajiem, kas ar tādu bezatbildību gatovaja Latvijas priekšnesumu. Dziesma pilnīgi nepiemērota bērnam! Dziesmas vārdi nebija saprotami. Apģērbs, ka labāku humpalās atrastu!

pirms 9 gadiem, 2011.12.04 20:43

Šoreiz laikam labu gribot, vienkārši latiņa bija par augstu - Lūsēnu, tāpat kā Kalniņu, var izdziedāt tikai tas, kurš var to izdarīt, un šis nebija tas gadījums.

pirms 9 gadiem, 2011.12.04 15:54

ika

NODZIEDAJA VāJI UN šOVS ARī IR VAJADZīGS PEDEJA VIETA PELNīTI

pirms 9 gadiem, 2011.12.04 13:01

ika

NODZIEDAJA VāJI UN šOVS ARī IR VAJADZīGS PEDEJA VIETA PELNīTI

pirms 9 gadiem, 2011.12.04 13:01

Kultūra