Pasniegs balvas radošākajiem kultūras darbiniekiem 16

Alūksnes novada pašvaldības kultūras darbinieki 14. decembrī piedalīsies gada noslēguma seminārā, kad veiksmīgākie no viņiem saņems arī balvas.

Pašvaldības kultūras un sporta nodaļas balvu „Radošākais kultūras darbinieks” pasniegs vienam kultūras darbiniekam bibliotēku, tautas namu un muzeju jomās. Savukārt balvu „Radošākais kolēģis” saņems tas darbinieks, kuru par radošāko savās anketās būs nosaukuši pārējie kolēģi, informē pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

"Abas minētās balvas pašvaldības kultūras un sporta nodaļa iedibināja jau pērn, lai novērtētu veiksmīgākos kultūras jomas ļaudis. Balvas „Radošākais kultūras darbinieks” pretendentus izvērtēja nodaļa, ņemot vērā katra darbinieka un viņa vadītās kultūras iestādes šī gada veikumu. Savukārt to, kurš saņems balvu „Radošākais kolēģis” par spēju radīt jaunas idejas un oriģinālus risinājumus, izlems paši kultūras ļaudis un tas, manuprāt, ir augstākais novērtējums," uzsver nodaļas vadītāja Sanita Eglīte.

Gada noslēguma seminārā kultūras ļaudis pārrunās savas jomas aktualitātes, piedalīsies dzejnieces Marikas Svīķes un mūziķa Jāņa Žagariņa dzejas un mūzikas pasākumā „Tikai šodien”, kā arī tiksies ar psiholoģi Unu Kraukli, lai gūtu ierosmi, kā problēmās saredzēt iespēju.

Komentāri 16

Kāds tad Eglītim muzejā amats?

Jā, bezdarbs rada baigas situācijas. Kam teikšana, tas rīkojas, kam zināšnas, prasmes, vēlēšanās strādāt, tas, ja nav pie teikšanas, var tikai brīnīties, jo tam mūrim cauri ar cv neizlauzties!

Tā jau saka, ka cilvēku pārbauda ar varu un naudu.

pirms 9 gadiem, 2011.12.09 20:58

viens no tiem, kas dzied, spēlē teātri un dzied

Jautājums ''aitai''!
Cik noprotu Jūs esiet speciāliste kultūras jomā, varbūt Jums ir kādi konkrēti piemēri, noradījumi, idejas u.t.t. kultūras darbinieku izaugsmes radīšanai? Labs cilvēks ar labiem padomiem neskopojas. Man savukārt liekas, kas tas, kas notiek kultūras namos un tautas namos kļūst aizvien kvalitatīvāks. Bieži vien lauku tautas nama vadītājas veidots pasākums ir interesantāks, kvalitatīvāks nekā šovi ko mums translē TV ! Nevajag noliegt arī to, kas patiešām ir mākslinieciski augstvērtīgs. Vai gan citādi amatierkolektīvi skatēs, kuras vērtē valsts līmeņa speciālisti gūtu vēra ņemamus sasniegumus, kuri izskan ne tikai mūsu valstī ! Ir pie mums Aluksnes novada augsta līmeņa kultūras darbinieki!

pirms 9 gadiem, 2011.12.09 17:37

Galvenais muzeja direktorei Veismani nevajag aizmirst iedodot kādu ***mbaku, kura neprofesionāļus radus un draugus sev darbā savākusi, pat Eglītes vīram(KAS PAR "IZGLĪTOTU" SPECIĀLISTU MUZEJA LIETĀS!!!vienkārši super!!!!) vieta atradās, bet pati vairāk nav darbā kā ir. Muzeja zinātniskais un izglītojošais darbs nolaists zemāk par zemu. Ja var no Interneta izgrābstīt visādus murgojumus, kuri nav apstiprināti ar zinātniskiem un vēsturiskiem pētījumiem no dokumentāliem arhīviem, bet ņemts tikai viena cilvēka viedoklis un to pasniegt par vēturisku faktu, tad nudien ir jāsāk domāt par šo "speciālistu" garīgo atpalicību. Izstādes nu nekādas, savārstījumi murgu garā, bet ekspozīciju tur neviens pat izveidot neprot, nav zināšanu. Balagāns tīrais.
Bet deputātiem un Eglītes kundzei jau vienalga, jo viņi no tā arī neko nesaprot, galvenais ka radiem siltas vietas sakārtotas un tautiņas naudiņa tiek bāzta savās kabatās.

pirms 9 gadiem, 2011.12.09 16:30

aita

Nu kādus 25 latus saņems, nu un - Eglīte būs kaut ko lietas labā darījusi, lai ķeksītis, ka strādā! Radošums kam ir tam ir, ar izaugsmi kult.darbn.švaki!

pirms 9 gadiem, 2011.12.09 13:12

PIE BALVU PASNIEGŠANAS ATCERIETIES TOS, KO JŪS BEZ MAKSAS IZKALPINĀT! TUR JAU IR TAS RADOŠUMS! 100 LATNIEKI DAUDZ VAIRĀK PELNĪJUŠI VIENĀ OTRĀ VIETĀ, KĀ ŠTATU DARBINIEKS! PROTAMS IR JAU ARĪ LABI CILVĒKI, KAS GADIEM PAR PLIKU PALDIES DARA JŪSU DARBU UN TAS JAU IR RADOŠI?

pirms 9 gadiem, 2011.12.09 12:58

www

Pie mums kaut ka dod ziles, medalus un tagad vel kaut ko tadiem, kuriem nav nekada sakara ar temu. nez kuri ir tie vertetaji sim pasakumam, jo pirmajam divam balvam nekadas skaidribas nav

pirms 9 gadiem, 2011.12.09 11:17

.... un nolikti tiek jau tagad no tiem, kuri vispār nepakustina pēcpuses pasākuma virzienā! Nu, kas ies uz tādu pasākumu, kur nav radošuma un dvēseles?

pirms 9 gadiem, 2011.12.08 15:34

????

nevajag nemaz - pēc tam - nolikti tiek jau tagad..un noteikti no tiem, kuri savas pēcpuses vispār nepakustina kāda pasākuma virzienā....
Pie mums kaut ko darīt, kaut būtu pavisam labi sanācis, ""zinoši"" ļaudis nolīdzinās ar zemi.. DIEMŽĒL..
Neesmu ar kultūru saistīts cilvēks, bet pasākumus apmeklēju, ne jau visi ir izcili labi izdevušies, bet brēkt un slaucīt miskastē gan nevajadzētu...

pirms 9 gadiem, 2011.12.08 14:36

ex

...radošākajiem...Vai tad kultūras darbinieki kaut ko rada?Rada jau tie cilvēki,ar kuriem viņi sadarbojas,kurus ORGANIZĒ -režisori,aktieri,mūziķi,gleznotāji,amatnieki...

pirms 9 gadiem, 2011.12.08 12:32

Dace

Diezin vai šie cilvēki būs laimīgi par šīm nominācijām, jo atceros kā pagājušajā gadā aluksniesiem.lv komentāros viņi pēc tam tika ''godāti'' !

pirms 9 gadiem, 2011.12.08 09:37

Beard

SHITo lietu acceros no exdarbavietas. Sapulcees (NLP sessijaas, btw) biznesleedijas pillaa nopietniibaa boreeja, ka koleegja uzslava darbiniekam esot motiveejoshaaka, kaa piem. preemija;-] Un "ieksheejo attieciibu speciaalistes" no nopietna, tehnologjiski orienteeta uznjeemuma jebkuros wannabe sveetkos taisiija cirku. Tas esot jautri, forshi un motiveejoshi.

pirms 9 gadiem, 2011.12.08 00:20

gramatika klibo

Cilvēks vai nu radošs vai nav.Nevar veidot salīdzināmās pakāpes vārdam radošs.

pirms 9 gadiem, 2011.12.07 23:20

svari

Kā tad ar sabiedrības vērtējumu? Kas tas par jaunu murgu? Varbūt vajag noteikt arī sliktāko ja tikai savā mājas kārtībā ***mbukus sniedz?

pirms 9 gadiem, 2011.12.07 17:17

Kultūra