Pasta nodaļa - jaunās telpās 12

Vakar Alūksnes 1. pasta nodaļa savus apmeklētājus sāka pieņemt jaunajās telpās Pils ielā 21. Pie nodaļas jaunajām telpām ir arī uzbrauktuve, kas būtiski atvieglos jauno māmiņu un invalīdu nokļūšanu pasta nodaļā.

Pasta pakalpojumu nodrošināšanas departamenta Vidzemes reģiona vadītājs Vilis Klincis informē, ka ideja pāriet uz jaunajām telpām radusies jau sen un beidzot tas ir izdevies. Vecās telpas bija novecojušas un to uzturēšanas izmaksas bija pārāk augstas, tādēļ tika izvēlēts nomāt jaunas telpas.
VAS "Latvijas Pasta" Piegādes punkta Alūksnē priekšniece Rasma Augstkalniete atzīst, ka par jaunajām telpām darbinieki ir ļoti gandarīti. "Telpas ir daudz plašākas un, galvenais, daudz gaišākas. Klientiem ir arī daudz vietas, kur apsēsties, taču pieļauju, ka pieraduma pēc cilvēki vēl kādu laiku stāvēs kājās," viņa saka.


Pasta kliente Maija uzskata, ka ērtāk bijis, kad pasta nodaļa atradusies pie autoostas. "Kas notiks ar vecajām telpām? Varbūt tās kļūs par kārtējo graustu," saka Maija.

Viņa arī uztraucas par pašreizējo piekļuvi pasta nodaļai, jo notiek ceļu remonti.

"Pagaidām tie ceļi nav parocīgi. Galvenais jau nav telpas, bet apkalpošana. Par to es nevaru sūdzēties. Plašākās telpās būs pieejami arī vairāki produkti, bet tas, manuprāt, nebūt nav vajadzīgs. Pastam nav jākļūst par veikalu, jo tas apgrūtina pastnieku darbu," uzskata Maija.


Vecā pasta nodaļa vairākus gadus atradās vietējās nozīmes arhitektūras piemineklī Ojāra Vācieša ielā 8, kas pieder VAS "Latvijas pasts". Uzņēmuma sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda informē, ka šīs telpas tiks pārdotas vai nodotas izsolei.

Komentāri 12

piekrītu to si

Tieši tā! Vieta tukša nebūs! Un kamēr mēs līksmosim par katru citu no darba izsviestu Latvijas cilvēku, bet pārējie katrs kā bada kāši stāvēsim izstieptu roku un klanīsimies kungiem pateicībā, ka cits izmests un manī nu var kājas slaucīt - nekas labāks mūsu cilvēkiem nav gaidāms.

pirms 7 gadiem, 2013.08.05 15:02

???

... bet kur palika pie super neto esošā pastkastīte?????

pirms 7 gadiem, 2013.08.05 10:24

to si 04.08.2013. 09:28:25

tāpēc mēs saņemam to, ko saņemam un mēģināt pret to cīnīties ir kā CĪŅA AR VĒJDZIRNAVĀM!!! Tici man! ;)

pirms 7 gadiem, 2013.08.04 12:44

si

Visur maksā tik cik maksā un pasts nav izņēmums! Tas tev, kā daba veicējam atlaides nedod. Meklē, kur labāk! Varu galvot vieta tukša nebus!

pirms 7 gadiem, 2013.08.04 09:28

pasta darbinieka kā ikviena cita darbinieka pozitīvo attieksmi veido adekvāta darba alga par paveikto darbu, bet tā kā Alūksnes pastniekiem tā diemžēl nav adekvāta, ikvienam darbiniekam IR TIESĪBAS ATĻAUTIES atbilstoši atalgojumam veidot savu attieksmi pēc noskaņojuma - un iepūt man, neviens neko padarīt nevar un nevarēs!!!
Un pirms apsūdzēt un vainot pasta darbinieku, vispirms painteresējaties, cik viņam maksā algu un padomājiet - cik jūs pats pastnieka vietā izrādītu laipnību par tiem nabadzības grašiem!!!

pirms 7 gadiem, 2013.08.03 23:18

odiņš

numuriņi tiešām būtu vajadzīgi, jo apkalpošanas vietas ir garā , pašaurā telpā un "dzīvā rinda" ir briesmas, ja jānosver kaut tikai vēstule....un arhitektūras pieminekli vajadzētu pārdot prātīgam pircējam...

pirms 7 gadiem, 2013.08.03 21:24

?

paskatiijos darba sludinaajumos, kaadu samaksu sola pastniekiem, kas reaali izneesaa aviizes uc. cilveeki miiljie, vaajpraats kaut kaads....

pirms 7 gadiem, 2013.08.03 20:01

tautas balss

Jaunas telpas! pasta darbinieces arī vecajās telpās bija lainas un jaukas! Par pasta piegādātājiem to nevar teikt! Bieži nākās izjust paviršu attieksmi pret klientiem! Cerēsim, ka jaunā darba vide uzlabos vēstuļu un avīžu piegādi, kāda tā bija nedaudz gadu atpakaļ! Tas jau ir atkarīgs tikai no pastnieka godaprāta! Faktiski jau visu pasta darbu regulē likums un prasība to ievērot!

pirms 7 gadiem, 2013.08.03 18:24

Kas tur lauciniekiem liegts??? Laukos arī ir pasta nodaļas un ja arī kādā pagastā nav, lai brauc uz tuvāko pagastu, kur ir. Būs pilsētā pastā mazāk darba un laukos apgrozījums lielāks, līdz ar to neslēgs ciet.

pirms 7 gadiem, 2013.08.03 14:50

gnida

Esu ruskijs un busu ,mana kultura parveidoja jusejo un kluva par musejo!!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
šo tautas daļu nepārtaisīt,,,,viņai vienīgi jāizdzīvo laiks un jāizmirst paaudzēm.....

pirms 7 gadiem, 2013.08.02 20:51

.

protams, ka staavees kaajaas pie apkalpotaajas, jo seedeet var atljauties tikai tad, kad buutu numurinji kaa bankaa. Pats esmu shitaa seedeejis citaa pilseetaa, pilniigs bezcers, pensionaari kaa torpeedas iet pie lodzinja, pameegjini aizraadiit, ka esi rindaa - latvieshu tantuki aizraada, ka jaunam cilveekam nav gruuti pastaaveet, bet krievu tautiibas tantuki pat neatbild, staav kaa muuris.

pirms 7 gadiem, 2013.08.02 15:05

Kultūra