Pēc motokrosa - grupas “Otra Puse” koncerts 1

Apes motokrosa “Vaidavas kauss” pirmās dienas noslēgumā, 5.maijā, motosportistus un viņu atbalstītājus Apes pilsētas estrādē izklaidēs grupa “Otra Puse”. Grupai šis būs pirmais koncerts Apē.

"Apē grupas pastāvēšanas 20 gados būsim pirmo reizi. Esam iemīļojuši Alūksni, kurp muzicēt dodamies diezgan bieži un turpināsim to darīt. Alūksnē mums patīk. Alūksnes cilvēki ir sirsnīgi, tāpēc ari koncerti ir vienmēr jauki," stāsta grupas "Otra Puse" solists Normunds Pauniņš un atklāj, ka arī Līgo svētkos lustēsies kopā tieši ar Alūksnes klausītājiem

Koncertā Apē grupa izpildīs jau par hītiem kļuvušās dziesmas „Nakts vai Rīts", „Savādā", „Dievs dod", „Ieskaties", arī 90-to gadu iemīļotos hītus „Vēstules", „Pēc lietus", „Kā nav tā nav" un pavisam jaunas dziesmas no topošā albuma "Uguns Ledus", "Dejo ar lietu", "Ave Pali". "Šogad plānojam izdot jaunu albumu, kura iznākšana sakarā ar tūri Amerikā ir aizkavējusies. Jāatzīst, ka daļu topošā albuma dziesmu klausītāji jau ir dzirdējuši un iemīļojuši. Tomēr varu apsolīt, ka albumā būs arī jaunas, klausītājiem vēl nezināmas dziesmas," stāsta N.Pauniņš un izsaka cerību, ka arī šis albums gūst tikpat lielu atzinību kā iepriekšējais, „Nakts vai Rīts", saņemot 2010.gadā Latvijas labākā Pop albuma balvu. Šogad grupai aprit 20 gadi, taču plānu kā jubileja tiks svinēta, šobrīd vēl nav. N.Pauniņš pieļauj iespēju, ka pēc albuma izdošanas, grupa rudens pusē dosies koncert tūrē pa lielākajām Latvijas pilsētām.

Piedalies konkursā un laimē biļetes uz koncertu šeit . Pirms piedalies, reģistrējies!

Komentāri 1

koncerts notiks Apes tautas namā, nevis estrādē.

pirms 9 gadiem, 2012.04.23 20:15

Kultūra