Piektdien izrāde “Trīs garšu omlete”

Jau piektdienas vakarā, pulksten 19.00, Alūksnes pilsētas Tautas namā būs vērojama optimistiskā un jautrā Z.Zundes komēdija “Trīs garšu omlete”. Vēl joprojām ir iespēja iegādāties biļetes iepriekšpārdošanā par lētāku cenu!

Ne vienam vien izlasot lugas virsrakstu rodas pārdomas – kāda gan omlete var sanākt par nieka trim grašiem..? Skaidrības ieviešanai – šajā lugā runa nebūs par kulinārijas brīnumiem, jo personāži, kurus redzēsit uz skatuves – nebūs pavāri, bet izrādes veidotāju piedāvājums ir pietiekoši intriģējošs – „Trīs grašu omlete”, dos jums ekskluzīvu iespēju ieskatīties kādas muzikālas izrādes tapšanas gaitā, jo šis ironiski smeldzīgais stāsts būs par aktieriem. Un jūsu pašu ziņā būs novērtēt, kad šie – ar mākslu apsēstie cilvēki, ir patiesāki – uz skatuves, kur jāskandē svešu cilvēku sadomāti teksti, vai – nonākot savās ģērbtuvēs, kur var ļaut vaļu privātām emocijām... Un vēl kas, un kas ir patiešām būtiski – šim jautrajam gabaliņam ir absolūti laimīgas beigas. Jo patiesībā, mēs taču visi to vēlamies – lai viss vienmēr beigtos labi..! Ja kādreiz tā nav, tad ziniet – nekas vēl nav beidzies..!

Muzikālajā omlētē lomās - Zane Jančevska, Aīda Ozoliņa, Andris Daņiļenko un izrādes režisors Zigurds Neimanis. Muzikālo noformējumu veidojis - Jēkabs Jančevskis

Kultūra