Piesaki savu grupu „Skaņu Ekspozīcijā”!

Balvu muižas nedēļas ietvaros 14.jūlijā jaunatklātajā Balvu Novada muzejā norisināsies grupu un individuālo izpildītāju dienas un vakara koncerti pasākumā „Skaņu Ekspozīcija". Aicinām pieteikties grupas un individuālos izpildītājus dienas un vakara koncertiem pasākumā „Skaņu Ekspozīcija"!

Galvenais pasākuma mērķis ir parādīt mūsdienu skaņu kultūru, lauzt stereotipu, ka muzejs ir garlaicīga un jauniešus nesaistoša iestāde, kā arī dot iespēju mūziķiem, jaunajām un netradicionālām grupām uzstāties un parādīt savu sniegumu plašākai publikai.

Šis pasākums ir laba iespēja iepazīt jaunus cilvēkus un labi pavadīt laiku. Organizatori dalībniekiem nodrošina vietu nakšņošanai un uzkodas. Diemžēl nereti pieminētās krīzes rezultātā ceļa izdevumi dalībniekiem būs jāsedz pašiem.

Ja esi ieinteresēts, tad 2 - 3 grupas ierakstus (demo,studijas) mp3 formāta un īsu grupas aprakstu līdz 27.jūnijam iesūti uz e-pastu: [email protected] vai arī iesniedz administratoriem: Balvu Novada muzejā (Balvi, Brīvības 46). Kontakti:  Muzejs – 64521430, Edgars - 20268381, Agrita – 22004134.

Kultūra