Pirts sacensībās uzvar lejasciemieši 2

Sestdien Ilzenē pirmo reizi Latvijā notika pirts orientēšanās sacensības "No pirts uz pirti". Vienpadsmit komandu sīvā konkurencē uzvarēja Lejasciema komanda "Krītiņi", kurā startēja Elīna Šķendere, Valda Šķendere, Ivars Šķenders un Uģis Bārbals. Uzvarētāji balvā ieguva pirts ķipīti un pirts cepuri.


2.vietu ieguva komanda “Lauku ceļotāji” no Ilzenes, kurā startēja Madara Jaškove, Atis Kļavs, Arnis Valgums un Zaiga Gutka. Arī 3.vietu ieguva ilzeniešu komanda ar nosaukumu “Marta kaķi”. Komandā startēja Santa Melece, Dace Kārkliņa, Mārtiņš Jaškovs un Ģirts Kazaks.


Katrai komandai pirtī bija jāveic saimnieku sarūpēti uzdevumi, kā arī pēc pašu vēlēšanās varēja nodoties pirts galvenajam rituālam – pērties. Kopumā pasākumā iesaistījās astoņas pirtis - “Gratskalni” (Gundars Melecis), “Ozollejas” (Dace Brūniņa), “Sapnīši”(Gatis Vērsis), “Siveci” (Gatis Salmiņš), “Paipalas” (Mārtiņš Kaparšmits), “Apiņi” (Raimonds Melecis un Lāsma Melece), “Čigānu pirts- Egles” (Ārija Vērse) un centra “Dailes” pirts (Linda Laiva). Dalībnieki noteica arī Ilzenes pagasta iecienītāko pirti. Šo godu ieguva Ārijas un Gata Vēršu pirts “Sapnīši”.


Ilzenes sporta darba organizatore Aira Vērse stāsta, ka liels pārsteigums bija komandas no Rīgas dalība pasākumā. Pasākums guvis lielu atsaucību un dalībnieki jau sacensību dienā interesējušies, kad nākošreiz notiks sacensības. A.Vērse izsaka lielu pateicību visiem pirts saimniekiem un organizatoru komandai, kas neatteica palīdzību sacensību organizēšanā.

Komentāri 2

re

Delfos par šo pasākumu ir plaša foto galerija. Arī te varēja būt vairāk bilžu, bija taču tik daudz interesantu momentu! Pirmo reizi Latvijā tāds pasākums.

pirms 6 gadiem, 2014.03.04 10:57

...

www.malienaszinas.lv ir vairāk

pirms 6 gadiem, 2014.03.06 21:39

Kultūra