Pūtēju orķestru koncerti sestdien notiks brīvdabā 1

Sestdien, 21. maijā Alūksnē notiks Latgales un Vidzemes izglītības iestāžu pūtēju orķestru svētki „900 skaņas Alūksnei”.

"Pašlaik laika prognozes ir labvēlīgas, lai visas svētku norises – koncerti un gājiens - varētu notikt brīvā dabā. Tātad, laipni aicinām visus uz ieskaņas koncertu pulksten 13.30 pie Jaunās pils, kur kopā ar Alūksnes Bērnu un jauniešu centra kolektīviem uzstāsies pūtēju orķestri no Baltinavas, Kārsavas, Rūjienas, Cēsīm un Jēkabpils," informē Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Aploka.

Nedaudz vēlāk – pulksten 15.00 pie Bībeles muzeja un skvērā Lielā Ezera ielā (pie autoostas), bet pulksten 15.30 pie veikala „Maks” un bijušās „Parex” bankas ēkas (Tirgotāju ielā 13) būs aptuveni pusstundu gari koncerti, kuros muzicēs orķestri no Valmieras, Gulbenes, Rēzeknes un Smiltenes skolām.

Lielais svētku koncerts Pilssalas estrādē sāksies pulksten 17.00, bet pusstundu pirms koncerta varēsim vērot svētku dalībnieku gājienu pa Lielā Ezera, Pils, Ojāra Vācieša un Pilssalas ielu uz Pilssalas estrādi.

Tā kā muzicēšanai brīvā dabā ir zināmas prasības attiecībā uz laika apstākļiem, svētku rīkotāji jau iepriekš brīdināja, ka nelabvēlīgos laika apstākļos svētku ieskaņas koncerts un gājiens nenotiks, bet lielo koncertu pārcels uz Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas sporta zāli.

Komentāri 1

Kultūra