Radio un televizoru izstāde „Pagriez skaļāk!” 1

Alūksnes muzejs vasaras sezonā apmeklētājiem piedāvā izstādes, kuras apmeklētājos atmodina jaukas atmiņas par pagājušo laiku. Maijā tika atklāta izstāde „Bērnības laiks”, kura daudziem liek atcerēties bērnību. „Vaidavas kausam” un motosportam veltītā izstādē varējām iepazīties ar motosporta vēsturi un apskatīties vecos mopēdus, kuri nostalģiskas sajūtas radīja kādreizējos motosportistos. 

Pagājušajā nedēļā tika atklāta izstāde „Kofermājiņu ceļojums”, kurā apmeklētāji var apskatīties eksponātus, kas var likt pakavēties bērnības atmiņās.

Noteikti kāds vēl atceras lielos, melnbaltos televizorus, dažādus radio aparātus, radio aparātus ar plašu atskaņotājiem, tos visus ir iespēja apskatīties vienkopus. Alūksnes muzejā, apaļajā tornītī, no 10. jūlija līdz 31.augustam apskatāmi sen aizmirsti radio aparāti un televizori - izstādē „Pagriez skaļāk” .

Izstādē būs apskatāmi alūksniešu Imanta Sniedzāna un Mārtiņa Jakobsona darba gaitā sakrātie, lielāki un mazāki, radio aparāti, tādi kā Spīdola, Rigonda, Selga. Daudzi no radio aparātiem ir ražoti tepat Latvijā- rūpnīcā VEF.

Alūksnietim Viktoram Laptevam senu lietu kolekcionēšana ir vaļasprieks. Laikā gaitā ir sakrājušies dažādi televizori. Sākot no pirmajiem televizoriem un televizoriem, kuri Latvijā parādījās 20.gs. 50.gadu vidū.

Komentāri 1

Kultūra