Riči svinēs kāzas!

Sestdien, 10.decembrī, pulksten 19.00 Alūksnes pilsētas tautas namā skanēs „Dziedošo ģimeņu” šovā iepazītās un iemīļotās Riču ģimenes koncerts “Riču kāzas”.

Paši mūziķi ir pārliecināti, ka jaunās programmas nosaukums ir ļoti pateicīgs apspēlēšanai, īpaši tādēļ, ka romi daudziem asociējas galvenokārt ar kaislību, kvēlu mīlestību un – nenoliegsim – arī kāzu muzikantiem. Tiesa, vai kāds no Ričiem beigu beigās apprecēsies, lai paliek noslēpums... Iespējams, tas atklāsies koncerta gaitā.

Pavisam noteikti jaunajā programmā būs dzirdams saldā pārīša Rinaldo un Annas singls „Lāsītes”, kas jau sācis savu ceļu pie klausītājiem, veiksmīgi startējot „Muzikālās bankas” topā. Koncertā būs arī dejas, turklāt būs redzamas ne tikai Annas Dribas iestudētās latīņu dejas, bet arī puiši beidzot aktīvi kustēsies uz skatuves un dejos!

“Programmas vadīšanu uzņēmies jautrais un atraktīvais mūziķis Kaspars Pudniks, jo kurš gan labāk pratīs izstāstīt par Riču kāzu dziļāko jēgu un vēsturi, turklāt viņš arī uzsācis komiķa solokarjeru, tādējādi dažas no viņa programmas „naglām” būs iespēja nobaudīt koncerta apmeklētājiem. Galu galā – ja jau kāzas, tad bez tamadas neiztikt,” teic koncerta organizatori.

Kultūra