Rīkos vasaras nometni sievietēm 1

Pēc divu gadu pārtraukuma Alūksnes novada sieviešu apvienība „Katrīna” organizēs vasaras nometni sievietēm. Tā plānota jūlija pirmajās dienās, kad novada sievietes tiks aicinātas pulcēties Veclaicenes pusē.

Šāds lēmums pieņemts sieviešu apvienības „Katrīna” pēdējā tikšanās reizē. Pagājušās nedēļas izskaņā notika pirmā iepazīšanās vizīte ar nometnes norises vietu un tās organizatorēm, ieskicējot galvenos pieturas punktus nometnes rīkošanā. „Nometne, kas notiks 1. un 2.jūlijā. Mūs uzņems biedrības „Veclaicenes avotiņš” dalībnieces, no kurām aktīvākās ir Lāsma Kronberga, Anda Plauma, Anita Šteinerte un Gunita Virka. Tieši viņas nāca klajā ar piedāvājumu rīkot nometni Veclaicenes pusē, ko pārējās labprāt atbalstīja,” stāsta Alūksnes novada sieviešu apvienības „Katrīna” vadītāja Daiga Sliņķe.

Viņa atklāj, ka nometnes pirmajā dienā akcents tiks likts uz apkārtnes iepazīšanu. Vakarpusē pie ugunskura notiks iepazīšanās pasākums, kad katra dalībniece prezentēs vietu vai organizāciju, ko pārstāv. Pasākuma laikā plānota saruna par dzīvi ar kādu interesantu personu. Būs arī dejošana, dziedāšana un atrakcijas, kas ļaus noskaņoties laika pavadīšanai ārpus ikdienas rūpēm. Otrās dienas uzmanības centrā atradīsies garīgās vērtības. „Šajā dienā plānojam lekcijas vingrumam, skaistumam un veselībai. Paredzētas arī radošās nodarbības, kurās varēsim iemācīties kaut ko jaunu,” informē D.Sliņķe.

Lai gan līdz nometnei ir vēl vairāki mēneši, viņa aicina jau laikus sākt domāt par iespējamo dalību tajā. „Pati no savas pieredzes zinu, ka ir grūti saņemties un aizbraukt kaut kur, taču, kad tas ir izdarīts – pārņem gandarījums, ka tomēr esmu pārvarējusi savu negribēšanu, jo emocijas pēc tam ir neaprakstāmas,” saka apvienības vadītāja. Viņa arī mudina iesaistīties ikmēneša sieviešu apvienības tikšanās reizēs. Tajās šobrīd tiek spriests ne tikai par gaidāmo vasaras nometni, bet arī citām iecerēm, kas padarītu novada sieviešu dzīvi krāšņāku un daudzveidīgāku.

Nākamā tikšanās paredzēta 5.februārī no pulksten 11.00 līdz 13.00 Alūksnes muzeja telpās.

Komentāri 1

vai

Otrās dienas uzmanības centrā atradīsies garīgās vērtības. „Šajā dienā plānojam lekcijas vingrumam, skaistumam un veselībai.
___________
No kura laika vingrums, skaistums, veselība ir garīgas vērtības? Vai tiešām nav izpratnes par to, kas ir garīgas vērtības? Tāpēc laikam nevajadzētu brīnīties, ka Latvija ir tur, kur ir. Kādas sievietes, tāda valsts!

pirms 10 gadiem, 2011.01.29 17:43

Kultūra